Duże torby – zabierz wszystko, co chcesz

Ostatnio w modzie są duże torebki, a raczej torby. Pomieścić w ich można wszystko. Zakupy, książki na uczelnię, ubrania, potrzebne nam rzeczy do pracy i wiele innych. Wyglądają często, jak duże worki bez dna, do których wrzucić można wiele. Kobiety podobno takie torebki mają zawsze – niczym dziura bez dna. Prawdą jest jednak to, że duże torby gwarantują całkowitą mieszankę wnętrza.

Można tam znaleźć nawet łyżeczki, perfumy, chusteczki, klucze, telefon, rajstopy… Pół kosmetyczki, pół lodówki i pół biura. Prawdziwa kobieca duża torba. Gdzie taką kupić? Jest to dobre pytanie, ponieważ w przypadku takich toreb bardzo liczy się jakość. Nikt z nas przecież nie chce by taka torba nam się rozwaliła w którymś momencie. Możemy postawić na jakość, lecz musimy godzić się z tym, że stawiamy wtedy również na cenę. Często dość sporą.

Ważne jest, by się o to nie burzyć i nie buntować. Jeśli faktycznie potrzebne są nam duże torby, zainwestujmy w nie. Możemy znaleźć w sieci używaną torbę od dobrego producenta, która z pewnością będzie tańsza, a jakość pozostanie nadal wysoka. Podobnie jest z ubraniami, że czasem dobrze jest kupić coś używanego, co długo nam posłuży, niż rzecz nową, ale taką, jaka wytrzyma dosłownie miesiąc, czy dwa.
To jest prawdziwa strata pieniędzy. Jeśli jednak obawiamy się na przykład second handów, spróbujmy na popularnych stronach typu vinted, gdzie panie wystawiają swoje ubrania, a także duże torby. Jeśli dobrze się rozejrzymy, z pewnością znajdziemy coś, co chwyci nasze serce.

6 komentarzy Dodaj komentarz

 1. Ala napisał(a):

  A ja bym chciała mieć taką torbę jak Hermiona Granger z Harryego Potter i Insygni Śmierci :-p

  1. Gocha napisał(a):

   Ooo tak! Niezależnie do tego, co było jej potrzebne, wszystko miała ze sobą:D Namiot, garnki, książki, ciuchy, koce :-p Super! `

 2. Ania napisał(a):

  Od kiedy pamiętam noszę dużą torbę. Zawsze wszystko mi się mieściło – a na studiach nosiłam książki, komputer, notatki, jedzenie i picie. Polecam to rozwiązanie wszystkim zapracowanym.

 3. Ania napisał(a):

  Zdecydowanie wolę małe torebki. Są bardziej praktyczne no i lżejsze 🙂 Przynajmniej nosimy tylko to, co potrzebujemy, a nie tonę niepotrzebnych rzeczy jak większość kobiet 😉

 4. Asia napisał(a):

  Kiedyś nosiłam tylko duże torby. Z uczelni jeździłam do pracy, musiałam mieć wszystko pod ręką. Teraz jeżdżę autem i znacznie wolę jednak małe torebki 🙂


  http://wisiorek.pl/

 5. Julia napisał(a):

  Nie lubię dużych toreb. Nie ma ich gdzie potem wsadzić, ciągle przeszkadzają bo trzeba je ze sobą taszczyć.


  http://kornik.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *