Gdzie warto wziąć pożyczkę?

Ciekawostki związane z modą, projektantami, sklepami, materiałami i wiele więcej.
drożni

Gdzie warto wziąć pożyczkę?

Post autor: drożni »

Ostatnio miałam dość sporo wydatków, każdy czasem tak ma, że nagle potrzeba nieco większej gotówki niż zazwyczaj. Dlatego zastanawiam się nad niewielką pożyczką, może jeszcze teraz, przed świętami, zobaczymy. Może ktoś z Was się orientuje, które firmy dość szybko po złożeniu wniosku wypłacają pieniądze?
oewonga_pożyczki

Re: Gdzie warto wziąć pożyczkę?

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
Jestem Tomek, pracuję w Wonga. Może zainteresuje Cię nasza oferta? Zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest bez wątpienia szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiastowo przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.
W razie wątpliwości, zachęcam do telefonicznego kontaktu z naszymi konsultantami 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
ODPOWIEDZ