Zapalenie miejsc intymnych

Ciekawostki związane z modą, projektantami, sklepami, materiałami i wiele więcej.
Miśkałok

Zapalenie miejsc intymnych

Post autor: Miśkałok »

Infekcje intymne to jak wiadomo rzecz niepożądana jednak jak niestety zdarzająca się stosunkowo często. Zapalenie miejsc intymnych może przydarzyć się każdej z nas więc lepiej być przygotowaną na taką okoliczność lecz musimy wiedzieć jak to zrobić i mieć czym to zrobić . Wiadomo ,że sprawą podstawową jest higiena ale lek o nazwie octenisept powinnyśmy mieć zawsze pod ręką.
Królowa

Re: Zapalenie miejsc intymnych

Post autor: Królowa »

Jestem obecnie po zabiegu ginekologicznym, na początku nic się nie działo ale po kilku dniach nabawiłam się infekcji której towarzyszył ból podczas próby zbliżenia oraz ogromna suchość pochwy. Mój lekarz od razu zalecił mi zastosowanie globulek dopochwowych cicatridina, które w kilka dni pomogły odbudować moją błonę śluzowa pochwy .
Awatar użytkownika
milaczek

Post autor: milaczek »

Z tymi miejscami intymnymi to juz jest tak, ze trzeba o nie dbac i czesto sie badac, kontrolowac. Sama po sobie wiem, jak waznym badaniem jest na przyklad cytologia. Robilam i wyniki wyszły nieprawidlowe, pani doktor bez namyslu zalecila mi papilocare na pol roku, profilaktycznie, tak na wszedlki wypadek gdyby sie okazało, ze to hpv
Awatar użytkownika
struna

Post autor: struna »

U mnie zdarzały się takie stany zapalne i bóle brzucha, opowiedziałam o swoich dolegliwościach to skierował mnie na diagnostykę do szpitala medicover bo tam jest najlepsza diagnostyka i specjaliści od endometriozy, mówił że takie objawy mogą świadczyć o endometriozie i trzeba koniecznie się dokładnie przepadać
ODPOWIEDZ