e-hurtowo.eu - opinie

Miejsce dla Pań - inspiracje, polecenia, pogaduchy o modzie. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Zaneta

e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Zaneta »

Otwieram mały butik w Łodzi z różnymi, ciekawymi ubraniami i wpadła mi w oko strona e-hurtowo.eu. Niestety, ceny są dostępne dopiero po zalogowaniu. Ich produkty wydają się być dobrej jakości i są interesujące wizualnie. Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z tą hurtownią odzieży? Warto podjąć z nimi współpracę?

Awatar użytkownika
Kiliana

Re: e-hurtowo.eu - opinie

Post autor: Kiliana »

Wiesz jak jest. Hurtownie bronią się, ukrywając ceny, by nie zostać przebitym przez konkurencję. Ja zamawiałam do swojego sklepu bieliznę damską od tej hurtowni. Nie zawiodłam się, a moje klientki szybko pokochały produkty zamawiane z ich strony. Jeśli chodzi o ceny są umiarkowane, mają też fajne promocje. Ale zachęcam Cię do zalogowania się na ich stronę :)

Awatar użytkownika
Julianna-89

Post autor: Julianna-89 »

Ja ich bardzo polecam! Wysyłka ekspresowa, a zamawiać ze strony można cały czas, przez 24h! E-hurtowo.eu zachwyciło mnie różnorodnością produktów oraz fajnymi cenami. Idź w to!

Awatar użytkownika
Rita74

Post autor: Rita74 »

Witam w gronie robiących rozeznanie, zanim się coś zamówi. To się chwali. Też mam butik i na początku byłam ostrożna względem różnych hurtowni odzieży damskiej. Jednak e-hurtowo.eu mogę z czystym sumieniem polecić. Fachowa obsługa, możliwość zamawiania 24/h oraz szybka dostawa.

Awatar użytkownika
Helena-80

Post autor: Helena-80 »

Ceny mają umiarkowane, jakość produktów dobra, a i znaleźć można perełki w bardzo korzystnych cenach. Tak jak wyżej wcześniej koleżanki pisały - odzież damska od tej hurtowni rozchodzi się szybko :)

Awatar użytkownika
Krysia

Post autor: Krysia »

Przed tym, jak zamknęłam swój butik miałam torebki z e-hurtowo.eu. Mogę ich polecić, bo fachowo podeszli do współpracy ;) Niestety ja musiałam zwinąć swój interes, ale jeśli ty chcesz otwierać - polecam ich bardzo.

Awatar użytkownika
Lara

Post autor: Lara »

Bardzo polecam! Duża oferta różnorodnych produktów, uwielbiam obuwie od nich :)

Awatar użytkownika
Henrieta-68

Post autor: Henrieta-68 »

Kupuję od nich buty damskie i męskie do mojego sklepu. Świetna jakość i na prawdę ciekawe wzory. Bardzo dobrze się u mnie sprzedają i klienci zadowoleni.

Awatar użytkownika
Zuzanna-68

Post autor: Zuzanna-68 »

Bardzo duży wybór odzieży damskiej. Wszystko dopasowane do aktualnych trendów a jednocześnie wzory nie są tak bardzo powtarzalne jak w większości innych hurtowni.

Awatar użytkownika
Kwietosława-84

Post autor: Kwietosława-84 »

Na e-hurtowo.eu znalazłam bardzo duży wybór modnych torebek, które sprawdzają się bardzo dobrze w naprawdę każdej stylizacji, zarówno na elegankie wyjście, do pracy, czy na spotkanie ze znajomymi.

Awatar użytkownika
Miśka

Post autor: Miśka »

Z e-hurtowo.eu współpracuje od dawna i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z ceny, jakości ubrań i współpracy. Polecam

Awatar użytkownika
Halina89

Post autor: Halina89 »

Na stronie sklepu cały czas pojawiają się zupełne nowości, które bardzo dobrze się sprzedają. Wielu osobom podobają się ich kroje, kolorystyka i odpowiednio dobrane materiały. To duży atut biorąc pod uwagę, że coraz więcej na naszym rynku jest tanich podróbek.

Awatar użytkownika
Zoja-73

Post autor: Zoja-73 »

Współpraca z e-hurtowo w moim odczuciu jest wręcz wzorowa : ) Super kontakt, kokurencyjne ceny, fajne wzory i kroje ubrań damskich, krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Polecam

slaydi gliwice

Awatar użytkownika
Pola_64

Post autor: Pola_64 »

Jeśli chodzi o sukienki, to ja jestem bardzo zadowolona z zakupów u nich. Dobra jakość, fajny wybór, dużo modnych wzorów i kolorów. Zdecydowanie polecam tę hurtownię. Warto.

Awatar użytkownika
Delinda-84

Post autor: Delinda-84 »

Tak, kupuję u nich dość regularnie, nawet ręczniki, pościel czy piżamy. Duży wybór, dobre ceny, szybka realizacja zamówienia. Jestem zadowolona ze współpracy. Polecam tę hurtownię.

Awatar użytkownika
apolonia_85

Post autor: apolonia_85 »

Polecam e-hurtowo. Mają duży wybór jeśli chodzi o sukienki, spódnice, tuniki ale znajdzie się też odzież męska czy perfumy. Dobre ceny, szybka przesyłka, dobry kontakt z biurem obsługi klienta.

Awatar użytkownika
Łagoda

Post autor: Łagoda »

Można spokojnie u nich zamawiać, zarówno jeśli chodzi o odzież damską, męską jak i obuwie. Warto nawiązać z nimi współpracę. Jakość produktów jest naprawdę ok, a ceny konkurencyjne.

Awatar użytkownika
Żaneta82

Post autor: Żaneta82 »

Ja zamawiałam i ubrania i perfumy. Zdecydowanie: było warto. To moja ulubiona hurtownia. Bardzo dobry kontakt, zawsze mają czas na rozwianie wątpliwości klienta. Polecam tę hurtownię.

indukcyjny licznik energii elektrycznej

Awatar użytkownika
błażena_74

Post autor: błażena_74 »

Zdecydowanie polecam obuwie z hurtownie e-hurtowo.eu. Duży wybór, dobre ceny, świetna jakość. Jestem stałym, zadowolonym klientem. Warto u nich kupować, będziecie zadowoleni.

Awatar użytkownika
astres

Post autor: astres »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.metkol.pl/metale-kolorowe/

miśka.kotys4588

Post autor: miśka.kotys4588 »

Zaneta pisze:
01 cze 2021, 5:58
Otwieram mały butik w Łodzi z różnymi, ciekawymi ubraniami i wpadła mi w oko strona e-hurtowo.eu. Niestety, ceny są dostępne dopiero po zalogowaniu. Ich produkty wydają się być dobrej jakości i są interesujące wizualnie. Czy ktokolwiek z Was miał do czynienia z tą hurtownią odzieży? Warto podjąć z nimi współpracę?
ja, polecam, są rzetelni a same ubrania spoko :)
-
tani catering dietetyczny Częstochowa

Awatar użytkownika
Irina

Post autor: Irina »

Polecam współpracę z tą hurtownią. Zawsze wszystko na czas, bez opóźnień, bez problemów, w dobrych cenach. Można spokojnie zamawiać torebki, odzież damską, dodatki.

Awatar użytkownika
stela72

Post autor: stela72 »

Jestem zadowolona z tego jak wygląda współpraca z e-hurtowo.eu Zamawiałam odzież damską i wszystko przyszło w jak najlepszym porządku. Fajna jakość za fajne ceny. Zwłaszcza jeśli chodzi o komplety czy leginsy. Polecam.

Awatar użytkownika
Lejla

Post autor: Lejla »

Ja zamawiałam i obuwie damskie i obuwie męskie. Na pewno wrócę zrobić tu jeszcze nie raz i nie dwa zakupy. Ceny i jakość mnie przekonują. Dobry kontakt ze sklepem, dobre podejście do klienta.

Awatar użytkownika
Rafaela-77

Post autor: Rafaela-77 »

Ja miałam do czynienia z tą hurtownią w temacie odzież damska duże rozmiary - wszystko poszło zgodnie z planem, bez żadnych problemów po drodze. dostałam to co zamawiałam. Ceny bardzo ok.

Awatar użytkownika
Petronia_88

Post autor: Petronia_88 »

Ostatnio kupowałam u nich kamizelki, marynarki - bez żadnych problemów moje zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie. To świetna hurtownia której można zaufać. Zawsze wszystko się zgadza, nie ma nigdy problemów a ceny sa konkurencyjne.

Awatar użytkownika
danuta_63

Post autor: danuta_63 »

Kupowałam różne rzeczy w tej hurtowni, ale głównie polecam sukienki, tuniki i spódnice. Naprawdę ogromny wybór. Jakość super, nie spodziewałam się aż tak fajnej. Nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów.

Awatar użytkownika
Achilles-70

Post autor: Achilles-70 »

Polecam e-hurtowo. Dobra jakość produktów, dobre ceny i jest w czym wybierać. Odzież damska, torebki, dodatki - można wybierać i przebierać. Szybka realizacja zamówień i dobry kontakt z hurtownią.

Awatar użytkownika
gabriela

Post autor: gabriela »

Jeśli szukacie dobrego miejsca na kupno hurtowych ilości takich rzeczy jak marynarki, płaszcze, kurtki itp, to e-hurtowo jest właściwym miejscem. Bardzo polecam współprace z nimi.

Awatar użytkownika
Lilianna-82

Post autor: Lilianna-82 »

Tan sklep to świetna internetowa hurtownia bielizny i odzieży damskiej. Jestem zadowolona ze współpracy z nimi. Dobre ceny, dobry kontakt, szybka realizacja zamówień i żadnych problemów.

Awatar użytkownika
hipolita_90

Post autor: hipolita_90 »

Zamawiałam odzież, torebki i dodatki - wszystko przyszło dokładnie takie jak oczekiwałam. Ceny konkurencyjne, doskonały kontakt na każdym etapie zamówienia, Zdecydowanie warto nawiązać z nimi współpracę.

Awatar użytkownika
Dorota-77

Post autor: Dorota-77 »

Gdy chciałam złożyć kolejne zamówienie w e-hurtowo, zauważyłam że ś tez dostępne dekoracje świąteczne. Super. Jestem pewna że ich jakość będzie świetna. Jak wszystkie co u nich kupuję.

Awatar użytkownika
Sykstus_65

Post autor: Sykstus_65 »

Ten sklep jest naprawdę świetny. Mają duży wybór, zarówno jeśli chodzi o płaszcze, kurtki jak i ogólnie odzież i bieliznę damską. Mają także duże rozmiary. Konkurencyjne ceny i szybka dostawa.

elizka

Post autor: elizka »

Ja ostatnio widziałam, że bardzo dobra ofertę ma Hurtownia polarów. Warto się z nia zapoznać jeśli chcesz zamówić polary, spodnie, bluzy, czapki itd. na magazyn dla pracowników. Wszystkie te rzeczy mogą być z haftowanym logiem waszej firmy. Ceny są naprawdę przystępne.

Awatar użytkownika
Cezar85

Post autor: Cezar85 »

Kupuję u nich regularnie, mają dobrej jakości odzież i dodatki takie jak rajstopy, skarpetki, torebki. To świetna hurtownia, z bardzo szybką realizacją każdego zamówienia. Jestem zadowolony z zakupów u nich. Moje klientki także chwalą towar :)

Awatar użytkownika
Jadwiga98

Post autor: Jadwiga98 »

Jeśli szukacie dobrego dostawcy ubrań damskich, zwłaszcza gdy interesują Was marynarki, spódnice, kombinezony, to szczerze polecam e-hurtowo. Mają ogromny wybór towaru i bardzo przystępne ceny.

Awatar użytkownika
Irena-96

Post autor: Irena-96 »

Fajnie że mają też duże rozmiary, można wybierać i przebierać, bo ofertę mają bogatą. Zdecydowanie polecam e-hurtowo. Solidna, sprawdzona firma, której można zaufać. Ja serdecznie polecam.

Awatar użytkownika
Gerarda1994

Post autor: Gerarda1994 »

Jeśli chodzi o spódnice, bluzki, sukienki i tuniki, to jest to świetna hurtownia. Wasze klientki na pewno będą zadowolone, bo jakość tych ubrań jest naprawdę fajna. Fajna kolorystyka i dobre ceny. Czego chcieć więcej?

Awatar użytkownika
Hiacynta

Post autor: Hiacynta »

Bardzo polecam tę hurtownię odzieży damskiej, bardzo fajne spódnice i tuniki - to najczęściej zamawiam. Bardzo dobra jakość, bardzo dobry kontakt z obsługą klienta. Zdecydowanie polecam współpracę z nimi.

Awatar użytkownika
klaudiusz

Post autor: klaudiusz »

Kupowałem u nich nie tylko odzież ale także obuwie damskie i męskie. Szybka dostawa, dobre, atrakcyjne ceny i dobry kontakt ze sklepem. Wszystko co sobie cenię podczas współpracy z hurtownią.

Awatar użytkownika
gotard1966

Post autor: gotard1966 »

To naprawdę fajna hurtownia odzieży damskiej. Duży wybór takich produktów jak torebki, odzież, bielizna. Spokojnie możecie zamawiać, wszystko przychodzi na czas i bez problemów. Ceny też konkurencyjne, więc wszystko jak najbardziej gra. Bardzo polecam.

Awatar użytkownika
Gabriela_65

Post autor: Gabriela_65 »

Jeśli szukacie naprawdę dobrego dostawcy odzieży damskiej, to polecam e-hurtowo. Nie tylko takie podstawowe rzeczy jak bluzki, spodnie czy spódnice, ale wszelkiego rodzaju dodatki czy obuwie. Będziecie zadowoleni ze współpracy z tą firmą, można im zaufać.

Awatar użytkownika
Daria84

Post autor: Daria84 »

Ostatnio zamawiałam płaszcze i kurtki i potwierdzam: dobre ceny, świetna jakość, dobra, solidna hurtownia. Można śmiało robić zakupy, nie będziecie zawiedzeni. Wszystko przyjdzie terminowo i bez pomyłek. Na każdym etapie zamówienia będziecie informowani o tym co się z nim dzieje.

Awatar użytkownika
Mieczysława_82

Post autor: Mieczysława_82 »

Bardzo polecam tę hurtownię. Profesjonalnie i zawsze zgodnie z umową. Odzież damska, dodatki, obuwie - możecie w ciemno zamawiać. Zamówienie przychodzi na czas, ceny są bardzo atrakcyjne i mamy duży wybór produktów. Ja jestem bardzo zadowolonym klientem.

Awatar użytkownika
Natanael97

Post autor: Natanael97 »

To naprawdę dobra hurtownia, moje klientki są bardzo zadowolone z jakości odzieży, wracają do mnie i chwalą, że dobrze wybrały. Więc i ja chwalę hurtownię bo głównie w niej robię zaopatrzenie. Nawet torebki mają bardzo chodliwe. Klientki naprawdę chętnie je wybierają.

Awatar użytkownika
beniamina-61

Post autor: beniamina-61 »

I ja dołączę do chóru zadowolonych klientów e-hurtowo. Kupuję regularnie, mają także duże rozmiary więc każdy znajdzie to czego potrzebuje. Jestem zadowolona, że właśnie u nich robię zaopatrzenie, dobre ceny, duży wybór i dobry kontakt na każdym etapie zamówienia.

Awatar użytkownika
tytusa

Post autor: tytusa »

Prowadzę niewielki sklepik z damską odzieżą i e-hurtowo jest miejscem, z którego zamawiam ubrania najczęściej i najwięcej. Klientki są bardzo zadowolone, dobrej jakości ubrania, a do tego w dobrych cenach. Teraz zamówiłam kilka nowości do sklepu, z kolekcji walentynkowej. Bardzo polecam, jeśli szukacie hurtowni internetowej z ubraniami w dobrej cenie.

Awatar użytkownika
Augusta-71

Post autor: Augusta-71 »

Polecam. Mają ogromny wybór, nie tylko ubrań, ale też dodatków, zamawiam od nich również rajstopy - z pięknymi wzorami. Od klasycznych, w kropki (które schodzą u nas na pniu) po bardziej fikuśne, na przykład z cekinkami. Odkąd odkryłam, że jest to hurtownia z odzieżą damską z dobrymi cenami, zaopatrzenie do mojego sklepu zmawiam tylko od nich, warto.

Awatar użytkownika
Irmina_98

Post autor: Irmina_98 »

Również dołączam do grona osób, które bardzo pozytywnie oceniają samą hurtownię https://www.e-hurtowo.eu i zakupy u nich. Nie tylko ze względu na to, że mają dobrej ceny, o czym niejednokrotnie była już tutaj mowa. Ale trzeba przyznać, że podążają za trendami i często wprowadzają nowe kolekcje, dzięki czemu w naszym sklepie klientki mają w czym wybierać.

Awatar użytkownika
Bona

Post autor: Bona »

Współpracuję z tą hurtownia odzieży damskiej już od dłuższego czasu, dlatego z czystym sumieniem mogę podzielić się swoją opinią na ich temat. A opinia jest oczywiście jak najbardziej pozytywna. Widać, że właściciele hurtowni dbają o swoich klientów. Dzięki dobrym cenom ich produktów, ja w swoim butiku mogę zaoferować również bardzo przystępne ceny.

Awatar użytkownika
krystyn

Post autor: krystyn »

Nie wiem czy wiecie, ale w ofercie tej hurtowni jest również pościel. Nie wiem, czy jest to jakaś nowość, czy po prostu ja wcześniej tego nie zauważyłam, ale ostatnio na próbę zamówiłam kilka kompletów i powiem Wam naprawdę szczerze, jestem zachwycona jakością, więc na pewno domówię, bo wiem, że w tej cenie pościel na pewno szybko znajdzie kupców. :)

Awatar użytkownika
Wirginia1979

Post autor: Wirginia1979 »

A widziałyście, że na ich stronie pojawiła się już nowa, taka bardziej wiosenno-letnia kolekcja? Super sprawa, sama zamówiłam kilka sztuk odzieży "lżejszej", może w ten sposób uda się trochę przepędzić tę zimę ;) Swoją drogą, piękna jest ta nowa kolekcja, piękne, wiosenne bluzki damskie. Zamówiłam w kilku kolorach, przy kolejnym zamówieniu wezmę wszystkie.

ODPOWIEDZ