Okulary damskie - gdzie kupić?

Miejsce dla Pań - inspiracje, polecenia, pogaduchy o modzie. Zapraszamy do dyskusji.
Awatar użytkownika
Ada1988
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 18:36

Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Ada1988 »

Hej! Niedawno badanie wzroku u okulisty wykazało u mnie pogorszenie wzroku i muszę kupić okulary. Wiadomo, chciałabym, żeby były przede wszystkim ładne i stylowe :) Gdzie kupiliście swoje?
Awatar użytkownika
amelia1983
Posty: 11
Rejestracja: 22 gru 2019, 22:53

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: amelia1983 »

Jeśli jesteś z Łodzi, polecam OKW okw.com.pl na Próchnika, przy Piotrkowskiej. Mają śliczne oprawki i na pewno pomogą ci dobrze dobrać je do twarzy ;)
Awatar użytkownika
bratek
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2019, 13:23

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: bratek »

Ostatnio jak szukałam okularów znalazłam świetny wybór markowych okularów na https://eyewear24.net/product-pol-38138 ... 261-B.html . Bardzo mi się podobają dodatkowym atutem jest duży wybór w markach i modelach wiec każdy może dobrać dokładnie takie jakie mu się spodobają.
Awatar użytkownika
kasia12
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:19

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: kasia12 »

Ze wzgledu na zaistniałą sytuacje na rynku proponuję skorzystać z internetowej formy zakupu . Mogę polecić sklep gdzie mają duży wybór, oryginalnych ,światowych marek . Sama kupiłam u nich fajne okulary takie jak tutaj https://iokulary.pl/product-pol-11846-O ... 03-05.html . Ten model cechuje się modnymi oprawkami pasującymi do każdej stylizacji.
Awatar użytkownika
Izka
Posty: 39
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:54

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Izka »

A ja tradycyjnie polecę Vission Express, mają tam spory wybór, również wśród tych modnych.
Awatar użytkownika
lexyyy
Posty: 27
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:22
Lokalizacja: Tychy

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: lexyyy »

ja wybrałam u siebie u okulisty. ma na prawdę dobre oprawki.

drukarka dymo labelwriter 450
Awatar użytkownika
Anetpis
Posty: 70
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:06

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Anetpis »

Też nosilam szkla kontaktowe ale sa niestety nie dla mnie- wysuszaja mi oko, musialam je zakraplac co 2 godziny. wade mam niewielka, kolor oczu ladny wiec stwierdzilam, ze nie bede sie katowac szklami- najzwyczajniej mi nie sluza i tyle. Poza tym polubiłam swoje okulary , uważam, ze obecnie mam naprawdę fajnie dobrane oprawki. Generalnie dobre promocje na oprawki ma sieć Trendy Opticians: https://trendyopticians.pl No i dla mnie plusem osobiscie jestem możliwość wykonania tam badań za kilka zlotych przy zakupie oprawek ( normalnie trzeba za to płacić dosć sporo w salonie okulistycznym). Obecnie mają swoje punkty w dużych miastach.
Awatar użytkownika
pilka
Posty: 116
Rejestracja: 31 sty 2019, 17:04

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: pilka »

Na Twoje Soczewki mają i okulary i soczewki, polecam się zastanowić czy jednak nie lepiej w nie zainwestować. Na https://www.twojesoczewki.com/38-soczew ... miesieczne zobaczcie, naprawdę są wygodne a zakładanie i zdejmowanie może być problematyczne maksymalnie pierwszy tydzień. Potem robimy to automatycznie. Wygodniej jest niż w okularach i większe możliwości, na przykład przy uprawianiu sportu.
Awatar użytkownika
ewczankawczan
Posty: 18
Rejestracja: 06 mar 2020, 14:12

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: ewczankawczan »

Hej, może mi podpowiecie, jakie są trendy modowe, jeśli chodzi o okulary? W zeszłym roku bardzo modne były tzw. kocie oprawki, jednak nie pasują one zbytnio do mojego kształtu twarzy. Klasyczne ray bany są w porządku, jednak chętnie postawiłabym na coś mniej oczywistego. Co byście polecały? :)
Awatar użytkownika
zuziakow45
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 8:26
Kontakt:

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: zuziakow45 »

Okulary najlepiej kupić u optyka. Wtedy mamy pewność, że są to okulary dobrej jakości, mają filtr uv, a także gwarancję.
Awatar użytkownika
tadeksmyczek
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 14:51
Kontakt:

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: tadeksmyczek »

Okulary najlepiej kupić u optyka. Wtedy mamy pewność, że szkła są odpowiednie, wysokiej jakości z filtrem UV. Ja nawet okulary przeciwsłoneczne kupuję w salonie optycznym.
Awatar użytkownika
Damian43433
Posty: 89
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:47

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Damian43433 »

Wydaje mi się, że jak już kupować to najlepiej jest zdecydować się na soczewki progresywne nowej generacji. Znajdziecie takie na przykłąd w sklepie americanlens.pl . Jeśli szukacie na prawdę dobrej jakości okularów, polecam wam do nich zajrzeć. Na prawdę warto
Awatar użytkownika
spill the tea
Posty: 24
Rejestracja: 20 maja 2020, 7:38
Lokalizacja: Wawa

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: spill the tea »

A nie jest najlepiej po prostu iść do optyka i pierw sprawdzić czy dany kształt oprawek ci pasuje?
Awatar użytkownika
woody99
Posty: 48
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:56

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: woody99 »

A nie myślałaś może nad soczewkami? Są one o wiele wygodniejsze niż okulary. Szczególnie przydają się kiedy pracujesz. Sam miałem taki problem z okularami i zdecydowałem się na te soczewki https://www.szkla.com/1461_bioair-38fw-3-szt.html . Muszę powiedzieć, że są one naprawdę komfortowe w użytkowaniu. Bałem się, że szkła są niewygodne w noszeniu i bardzo je czuć. Te soczewki są jednak zupełnym przeciwieństwem tego co myślałem. Dodatkowo posiadają one ochronę przed promieniowaniem UV i bardzo wysokie właściwości nawilżające. Dzięki temu nie będziesz musiała bać się o podrażnienia.
Każdy z nas jest sumą swej cyfrowej obecności.
Awatar użytkownika
Damian43433
Posty: 89
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:47

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Damian43433 »

Polecam wam zajrzeć do tego optyka americanlens.pl . Mają na prawdę spory wybór okularów w tym także progresywnych i takich do komputera czy czytania. Na pewno bez problemu znajdziecie u nich w dobrej cenie okulary idealne dla siebie
Awatar użytkownika
igus2255
Posty: 1
Rejestracja: 03 sie 2020, 10:26
Kontakt:

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: igus2255 »

Ja kupuję okulary tylko w salonach optycznych. Okulary w sklepach z ubraniami czy na bazarku nie mają atestów, filtr UV często jest marnej jakości.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 80
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: kozi44 »

Ja właśnie potrzebuję sprawić sobie nowe dobrej jakości okulary i słyszałem, że podobno dobrym rozwiązaniem jest wybrać soczewki transitions  . Może ktoś z was ma takie i mógłby mi coś więcej na ich temat powiedzieć? Rzeczywiście są takie dobre?
Awatar użytkownika
Filomilo
Posty: 125
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Filomilo »

W wielu sklepach można kupić także outfity skórzane. Bardzo mi się podobają.
modnydesign.pl
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 544
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: tormund92 »

Jak jesteśmy w temacie dbania o wzrok to polecam Ci zainteresować się okularami aby nie męczyc oczu przed komputerem, ten model https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Przec ... -1353.html na pewno będzie Ci pasować. Zastanów się nad nim bo cena jest bardzo atrakcyjna.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Zdzisiek78 »

Witam, Potrzebuje do napisania pracy na zaliczenie pomocy od osoby która mogłaby wytłumaczyć mi najważniejsze informacje na temat astygmatyzmu, coś takiego jak tutaj https://blikpol.pl/astygmatyzm-co-to-leczenie. Takie najważniejsze sprawy, na co zwracać uwagę, przyczyny, skutki. Dajcie znać
Awatar użytkownika
Filomilo
Posty: 125
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Filomilo »

A ubrania z kolei kupicie tutaj https://modnydesign.pl/ Są świetne
modnydesign.pl
Awatar użytkownika
kalarepa150
Posty: 109
Rejestracja: 30 kwie 2019, 20:18

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: kalarepa150 »

ja im gorzej widziałam, tym bardziej zaczęłam się martwic, poszłam do dr Czubaka do kliniki mega lens i on powiedział, ze to zaćma. Nie powiem, trochę mnie to przeraziło. ale ostatecznie po operacji twierdze ze nawet lepiej ze zrobiłam sobie operację bo widze lepiej i nie mam problemów własnie z doborem juz okularów bo ich nie potrzebuje.
Awatar użytkownika
Filomilo
Posty: 125
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: Filomilo »

Dla mnie świetny dodatek to także torebka z kryształkami. Taka na pewno jest oryginalna.
modnydesign.pl
WietrzykowskaŁ

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: WietrzykowskaŁ »

A nie lepiej pomyśleć o laserowej korekcji wzroku? Ceny teraz są już dużo niższe niż jeszcze kila lat temu, a metody nowocześniejsze. Ja miałam korekcję metodą Lentivu w Optegrze w Łodzi. Problem noszenia okularów zniknął z dnia na dzień. Co prawda po zabiegu trzeba trochę wypocząć i poczekać aż wszystko się unormuje ale naprawdę warto. Sam zabieg nie jest w ogóle bolesny.
kiciak

Re: Okulary damskie - gdzie kupić?

Post autor: kiciak »

Moim zdaniem, jeśli zastanawiacie się, na jakie okulary postawić, to na stronie tego bloga: https://www.astat-automatyka.pl/ekskluz ... je-wzroku/ można przeczytać wiele ciekawych wskazówek oraz porad w tym zakresie. Zajrzyjcie tam, a sami będziecie mogli się przekonać.
ODPOWIEDZ