Sukienki

Miejsce dla Pań - inspiracje, polecenia, pogaduchy o modzie. Zapraszamy do dyskusji.
patisrokowskaó

Sukienki

Post autor: patisrokowskaó »

Cześć,
nadeszło lato i poszukuje jakiś fajnych zwiewnych sukienek, które będą wykonane z dobrego materiału, a nie takiego który zniszczy się po jednym sezonie. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep internetowy? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i czekam na wasze opinie

AleksandrąM

Re: Sukienki

Post autor: AleksandrąM »

Cześć,
ja ostatnio kupowałam sukienki maxi z Monnari, są z fajnego materiału i na pewno nie niszczą się po jednym sezonie. Generalnie polecam ubrania z tego sklepu bo służą mi już bardzo długo. Na aktualną pogodę sukienki maxi są świetne ale w związku z tym, że są dłuższe to można je zawsze też założyć wiosną czy jesienią

Małgośka

Post autor: Małgośka »

Cześć

Właśnie kurier dostarczył mi sukienkę z butiku online Sklep Fason. Sukienka Kosztowała tylko 82 zł. Zamówiłam ją wczoraj, a dziś już otrzymałam zamówienie. Jestem bardzo zadowolona, będę na pewno zamawiać z tego sklepu internetowego z odzieżą damską.

Awatar użytkownika
Sylwia

Post autor: Sylwia »

Ja praktycznie całe lato chodzę w sukienkach ;) Uważam, że to taka część garderoby, której nie powinno zabraknąć w szafie żadnej kobiety ;) Ostatnio widziałam fajne sukienki mini w butiku internetowym Bianca Loren ;) Jeśli podobnie tak jak ja lubicie pokazywać nogi, to polecam się tam rozejrzeć ;)

ODPOWIEDZ