Body dla dzieci

Ciuchy dla maluchów. Polecamy sklepy z odzieżą dziecięcą i najlepsze rozwiązania w wyborze ubioru dziecka.
Awatar użytkownika
Leka-88
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2021, 12:05

Body dla dzieci

Post autor: Leka-88 »

Gdzie kupić dobrej jakości body niemowlęce? Chcę kupić kilka sztuk na różne okazje, z nadrukami - na przykład body na dzień ojca, wiecie o co mi chodzi, takie z napisem "syneczek tatusia" albo "wszystkiego najlepszego tatusiu", myślę, że mąż z takich bodziaków byłby zadowolonym. Ale po drodze synek będzie miał jeszcze roczek itp., więc takie body na pewno się przydadzą :)
Carmen

Re: Body dla dzieci

Post autor: Carmen »

Ja polecam sklep internetowy https://zabawkaiwyprawka.pl/ubranka/body Powiem szczerze, że rzadko robię zakupy stacjonarne, ponieważ ceny w sieciówkach skutecznie do tego zniechęcają. Unikam również ubranek za 5-10 zł, które zwykle są jednorazowe, a po praniu wyglądają okropnie. Lepiej wydać kilka złotych więcej, a mieć pewność, że skład nie budzi żadnych zastrzeżeń. Mój synek nie jest alergikiem, a sztuczne tkaniny podrażniają mu skórę. Uwielbiam body z napisami, genialnie wyglądają na pamiątkowych zdjęciach :)
safeeme

Re: Body dla dzieci

Post autor: safeeme »

Tak naprawdę ja sama mam problem z rozwiązaniem niektórych kwestii, niemniej jednak dla mnie nie tylko same ubranka są ważne, ale i zabawki. Stąd sprawdzam rowery dla dzieci . To dla mnie naprawdę kluczowe, dlatego pod wieloma sprawami mam jasność i staram się mieszać zakupy . Co wy na to?
ODPOWIEDZ