Buty dla dziecka

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Anetpis
Posty: 70
Rejestracja: 24 gru 2018, 13:06

Buty dla dziecka

Post autor: Anetpis »

Czy możecie polecić sklepy, w których kupujecie dobrej jakości obuwie dla dzieci?

Macie sprawdzone miejsca?
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 7:48

Re: Buty dla dziecka

Post autor: Natalia »

Sama ostatnio kupuje glównie przez internet
jest o wiele taniej
jest większy wybór konkretnych butow
jak również można znaleźć obuwie od dobrych polskich producentów
Zerknij sobie na baletki do tańca dla dzieci w tym sklepie - kupisz je w dobrej cenie, poza tym możesz liczyć na to,ze doradzą Ci co wybrać.

Dobre dobierz również rozmiar. Warto pamiętać, że w buciku powinno być o około 8–10 mm ze względu na szybki wzrost długości stopy oraz wydłużanie i przesuwanie się stopy do przodu w czasie chodzenia. Trochę inaczej będzie z otwartymi butami. Sandałki powinny być dłuższe od stopy o 4–5 mm.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Buty dla dziecka

Post autor: calineczka »

Rodzice często zapominają o tym 'luzie' przy dobieraniu dzieciom bucików. Dobrze, że o tym wspominasz. Ja moim szkrabom kupuję przeważnie Nike ze względu na dużą wygodę i jakość. Zakupy w internecie są opłacalne, ale już gorzej buty zmierzyć. Sama początkowo nie chciałam zamawiać obuwia w sklepach internetowym z obawy przed złym rozmiarem i koniecznością zwrotu. Na szczęście cała rozmiarówka Nike jest dostępna online. Można wszystko na spokojnie sprawdzić.
Awatar użytkownika
Tasha
Posty: 102
Rejestracja: 25 sty 2020, 16:43

Re: Buty dla dziecka

Post autor: Tasha »

A ja dopytam może bo mam dylemat, moje dzieciaki strasznie niszczą buty i zastanawiam się, czy jest jakiś sposób, żebym była w stanie je skleić jakoś samodzielnie w domu? Tak, żeby miały chociaż na wyjście na podwórko, na plac zabaw. Kleicie buty? Jaki klej najlepiej kupić do tego celu?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 14
Rejestracja: 01 lut 2020, 20:27

Re: Buty dla dziecka

Post autor: oetadam »

Witam! Tasha, szybko i łatwo skleisz buty klejem TADAM® To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
ODPOWIEDZ