Dekoracje okienne - jakie wybrać

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Zoroń

Dekoracje okienne - jakie wybrać

Post autor: Zoroń »

Na jakie żaluzje drewniane oraz rolety warto postawić do swojego mieszkania w stylu skandynawskim? Zależy mi na dobrej cenie, porządnym wykonaniu i profesjonalnym podejściu do klienta, abyśmy mogli się doradzić. Pomożecie, z góry dzięki za informacje z Waszej strony!
Lineś

Re: Dekoracje okienne - jakie wybrać

Post autor: Lineś »

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości stolarki okiennej to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez https://www.karnix.pl/zaluzje-drewniane-9870.html u których znajdziecie wysokiej jakości żaluzje drewniane w nowoczesnym wydaniu, różnych kolorach i jednocześnie licząc przy tym na pełne wsparcie obsługi, która pomoże w dopasowaniu odpowiednich rozmiarów. U nas żaluzje drewniane w bieli wyglądają super :)
Kareśka

Post autor: Kareśka »

To prawda jest u nich w czym wybierać, mi szczególnie podobają się ich żaluzje drewniane w wydaniu 25mm - Larice co również ważne jest to sklep w którym można liczyć na naprawdę dobre ceny, szeroki zakres możliwości dopasowania rozmiaru i też pomocna obsługa która zawsze konkretnie doradzi jak są jednak te pytania przed zakupem
Zoroń

Post autor: Zoroń »

Kareśka pisze: ↑10 sie 2021, 13:06 To prawda jest u nich w czym wybierać, mi szczególnie podobają się ich żaluzje drewniane w wydaniu 25mm - Larice co również ważne jest to sklep w którym można liczyć na naprawdę dobre ceny, szeroki zakres możliwości dopasowania rozmiaru i też pomocna obsługa która zawsze konkretnie doradzi jak są jednak te pytania przed zakupem
O proszę, dobrze wiedzieć! No to zobaczymy co z tego wyjdzie również w moim przypadku i czy wykończymy swoje wyjątkowe wnętrze :D
Kuleśka

Post autor: Kuleśka »

W zakresie dekoracji okiennych to zdecydowanie warto zwrócić wagę na markę Karnix piękne żaluzje drewniane, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to zajrzyjcie sobie właśnie na ich stronę, gdzie nie brakuje propozycji w różnych kolorach i oczywiście z opcją dobrania koloru pod dane potrzeby aranżacyjne. Udanych poszukiwań życzę i koniecznie podzielcie się opiniami co i jak :D
Guś12

Post autor: Guś12 »

Ja to zawsze chciałam rolety, ale ostatnio bardziej podobają mi się żaluzje. Poznań ma świetny sklep http://rolostyl.pl/oferta/zaluzje-pionowe-poznan bardzo mi się podobają właśnie takie pionowe. Nie wiem czy będą pasowały mi tylko do wystroju, ale narazie zamówię do jednego pokoju tylko i zobaczę jak się będą prezentowały.
ODPOWIEDZ