Małe usta - modnie jest powiększyć?

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
bahamamama
Posty: 303
Rejestracja: 22 maja 2019, 15:17

Małe usta - modnie jest powiększyć?

Post autor: bahamamama »

Jak sądzicie?
Niby teraz masa dziewczyn powiększa usta, ale tak się zastanawiam kiedy to jest rzeczywiście dobry pomysł, a kiedy niezbyt.
Nawet poszperałam trochę na stronkach gabinetów, które mają to w ofercie i tutaj https://lipoline.pl/k/zabiegi/rozwiaz-p ... male-usta/ znalazłam trochę cennych wskazówek.
Jak wy to widzicie?
Ktoś z was miał wykonywany taki zabieg?
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Małe usta - modnie jest powiększyć?

Post autor: Werka »

Obecnie jest modna NATURALNOŚĆ. Odpuść sobie szerzenie propagandy rybich ust.
płotka

Re: Małe usta - modnie jest powiększyć?

Post autor: płotka »

ja zawsze miałam małe, waskie usta... niby sie z tym pogodzilam, ale zawsze marzylo mi sie, zeby powiekszyc no i w koncu sie zdecydowalam :) a co tam, raz sie zyje, robilam w Dermed w Katowicach, kwasem hialuronowym :) tak delikatnie, zeby nie wygladalo sztucznie, bardzo jestem zadowolona
łrrt

Re: Małe usta - modnie jest powiększyć?

Post autor: łrrt »

Czy modnie czy nie, to nie ma znaczenia. Ja nie patrzyłam na modę przy powiększaniu ust, a na to, co chciałam poprawić w swojej urodzie i u mnie było to wyrównanie asymetrii górnej wargi i powiększenie dolnej. To wszystko zostało wykonane u rzetelnego chirurga - dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. To jest świetny specjalista, który poradził sobie z tym zabiegiem bez problemu. Spisał się super i mogę go śmiało polecić.
Aluń

Re: Małe usta - modnie jest powiększyć?

Post autor: Aluń »

Skoro można powiększyć i poprawić swój własny komfort, to dlaczego nie. Ja miałam naprawdę małe usta, wprawdzie ratowałam się makijażem, konturówką i pomadką, ale to jednak nie to samo. Jestem po zabiegu u dr Kopycińskiej w Krakowie https://drkopycinska.krakow.pl/zabiegi/ ... zenie-ust/ i jestem zachwycona, bo moje usta są w końcu widoczne nawet bez makijażu.
ODPOWIEDZ