Wesele

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
rócia

Wesele

Post autor: rócia »

Wesele przed nami, a my nie mamy pojęcia w ogóle, jak się za nie zabrać. Może coś nam zasugerujecie, np.: jakie piosenka na pierwszy taniec weselny warto wybierać? Nie mamy takiej wspólnej i wydaje mi się, że warto będzie na przykład się z wami z tym porozumieć. Będę zobowiązana, jeśli powiecie mi tak naprawdę, co wy wybieraliście, albo co jeszcze jest modne.
Awatar użytkownika
Moniaaa
Posty: 54
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:09

Re: Wesele

Post autor: Moniaaa »

Warto wybrać taką piosenkę która się Wam będzie szczególnie podobać. Jakaś która się kojarzy z Waszym związkiem? A jak nie to wybieramy o miłości. Bayer Full ma nową piosenkę, myślę że byłaby idealna :) Co ciekawe ten zespół chętnie koncertuje na weselach, można odezwać się do nich i dopytać czy tego wieczoru nie mogliby zaśpiewać dla nas tej piosenki na żywo :)
MonikaStruś

Re: Wesele

Post autor: MonikaStruś »

Miło jest poczytać tematy związane z organizacją wesela. To takie piękne wydarzenie w życiu dwojga ludzi. Podobnie jak związek jest tworzony przez długi czas, takie samo podejśćie powinniśmy mieć przy organizacji wesela. Nie możemy przecież dać przysłowiowej plamy bo na miejscu będzie zbyt wielu ludzi. Poza tym będziemy mieć wiele pamiątkowych zdjęć więc zadbanie o każdy szczegół jest w naszym interesie. Natomiast nie zawsze mamy odpowiednich narzędzi by o wszystkim pamiętać. Na pomoc przychodzi w tym momencie organizer ślubny - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/pl ... er-slubny/ pozwalający na wprowadzenie porządku w naszych działań. Podążając za wyznaczonymi wcześniej celami oraz zadaniami, znacznie przyśpieszymy cały proces :)
ODPOWIEDZ