Perfumeria online

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Awatar użytkownika
Alojza-69
Posty: 1
Rejestracja: 15 lis 2021, 19:04

Perfumeria online

Post autor: Alojza-69 »

Słuchajcie, chciałabym dla swojego partnera na Walentynki kupić jakieś ładne, męskie perfumy. Jeśli możecie mi polecić jakiś niepowtarzalny, oryginalny zapach, to będę naprawdę wdzięczna. Chodzi mi o tak zapach na co dzień, jednocześnie elegancki, ale też sportowy - żeby nie był zbyt nachalny. Mój partner lubi takie lekko korzenne nuty, więc może w tym kierunku.
farba

Re: Perfumeria online

Post autor: farba »

Myślę, że Twojemu partnerowi mogłyby przypaść do gustu perfumy Giorgio Armani Acqua di Gio pour Homme. Są idealne na co dzień jak również na szczególne okazje. Stanowią ciekawe, fajnie wywarzone połączenie orzeźwiających aromatów wodnych i kwiatowych, przełamanych akcentami tytoniu i orientalnych przypraw. Zresztą sama zobacz i oceń: https://perfumy.pl/product-pol-55-Giorg ... 00-ml.html . Cena wydaję mi się bardzo atrakcyjna zważywszy na wielkość flakonika (200 ml), a zapach na pewno będzie trwały-jak w przypadku każdej, markowej kompozycji.
ODPOWIEDZ