Cena uli

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
skąpy pszczelarz

Cena uli

Post autor: skąpy pszczelarz »

Witam, chcę założyć pasiekę i tak sprawdziłem cenę ula wielkopolskiego - najbardziej popularnego (daszek, korpus 1/1 x 2, korpus 1/2, daszek). Ceny takiego ula wahają się od 240 do 400 zł. Najdroższy ze słomy, najtańszy z poliuretanu. Uważam że w tych cenach ule są stanowczo za drogie i nadal opłaca się samemu zrobić. W związku z tym miałbym pytanie, ile powinien kosztować przyzwoity ul ażeby nie opłacało się go samemu robić?

--------------------
jak działa ecu silnika?
Awatar użytkownika
whee
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:51

Re: Cena uli

Post autor: whee »

[quote="skąpy pszczelarz" post_id=20877 time=1614353216]
Witam, chcę założyć pasiekę i tak sprawdziłem cenę ula wielkopolskiego - najbardziej popularnego (daszek, korpus 1/1 x 2, korpus 1/2, daszek). Ceny takiego ula wahają się od 240 do 400 zł. Najdroższy ze słomy, najtańszy z poliuretanu. Uważam że w tych cenach ule są stanowczo za drogie i nadal opłaca się samemu zrobić. W związku z tym miałbym pytanie, ile powinien kosztować przyzwoity ul ażeby nie opłacało się go samemu robić?


Są fora dla pszczelarzy. Może lepiej tam spytać?
złomowanie

Re: Cena uli

Post autor: złomowanie »

AutoSZROT.NET http://autoszrot.net firma zajmuje się skupem i złomowaniem pojazdów. Skup prowadzimy codziennie oferując skup samochodów na złom, części i do kasacji. Nasz auto szrot to legalnie działająca firma demontażu pojazdów auto złom. Nasz auto skup interesują auta w każdym stanie. Skup aut używanych osobowych, dostawczych i ciężarowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny!
ODPOWIEDZ