deklaracja VAT

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Leona
Posty: 32
Rejestracja: 18 lut 2019, 15:06

deklaracja VAT

Post autor: Leona »

Szukasz osoby, która poprowadzi dla Ciebie ewidencję VAT i sporządzi deklarację VAT? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą https://ksiegowa-halinow.pl/ - najlepszej księgowej w okolicach Halinowa.

Awatar użytkownika
Domi9
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:38

Re: deklaracja VAT

Post autor: Domi9 »

Ja ostatnio widziałam ciekawą ofertę EC Biuro W dzisiejszych czasach sprawy księgowe w firmach są niezwykle ważne. Często zdarzają się wszelkiego rodzaju kontrole, więc warto poszukać sprawdzonej osoby. U mnie w mieście takich niestety brakuje i sama nie wiem, co mam robić. Chyba będę musiała dojeżdżać trochę dalej.

papierowe talerzyki dla dzieci

Awatar użytkownika
emka012
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: deklaracja VAT

Post autor: emka012 »

Online jest taki program, a konkretnie oprogramowanie, jak https://mb24.pl/ Korzystają z niego biura rachunkowe, jeśli chcą w jakiś sposób sobie pomóc, z wypisywaniem faktur, z rozliczeniami i z kontaktem z klientem. Możecie się nad tym zastanowić, jeśli potrzebujecie takiego prostego, łatwe i taniego rozwiązania.

Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 527
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: deklaracja VAT

Post autor: Sylwia »

A skoro już o księgowości mowa, to jakie znacie sposoby na uproszczenie procesów księgowych w Waszej firmie i ograniczenie związanych z nimi kosztów? My na przykład wdrożyliśmy elektroniczny obieg dokumentów przy współpracy z http://www.primesoft.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni :) Wam również polecamy takie rozwiązanie ;)

lipobase dla niemowląt

Awatar użytkownika
projektant
Posty: 195
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: deklaracja VAT

Post autor: projektant »

Na całe szczęście przy tego typu rzeczach od początku pomagała mi moja księgowa. Ja również jestem zdania, że doskonale o podatku VAT przy prowadzeniu biznesu w sieci napisano w https://taxology.co/podatek-vat-co-nale ... zy-online/ i mi się ta wiedze na pewno przyda.

Awatar użytkownika
Werka
Posty: 305
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: deklaracja VAT

Post autor: Werka »

Biur rachunkowych nie brakuje.

łup

Re: deklaracja VAT

Post autor: łup »

Jak dla mnie to korekty deklaracji vat i inne rzeczy z tym związane to czarna magia. Mój znajomy polecił mi program, który umożliwia sprawdzenie pliku jpkvat jpk-insight.pl warto sprawdzić, przynajmniej moim zdaniem. Moim zdaniem naprawde warto. Sprawdźcie i dajcie znać

klawiatura fortepianu do komputera

ODPOWIEDZ