fryzjer gdzie wyposażenie?

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
bułka

fryzjer gdzie wyposażenie?

Post autor: bułka »

Gdzie kupujecie wyposażenie do salonu fryzjerskiego?? Remontuję salon fryzjerski i na pewno kupię trochę nowego sprzętu, na pewno na coś od babyliss pro się zdecyduję, bo mam dobre doświadczenia z tą marką. ______________________________________________________________
romśo

Re: fryzjer gdzie wyposażenie?

Post autor: romśo »

bułka pisze: ↑28 maja 2021, 21:54 Gdzie kupujecie wyposażenie do salonu fryzjerskiego?? Remontuję salon fryzjerski i na pewno kupię trochę nowego sprzętu, na pewno na coś od babyliss pro się zdecyduję, bo mam dobre doświadczenia z tą marką. ______________________________________________________________
Zazwyczaj kupuję w hurtowniach fryzjerskich, raczej nie ma problemu z dostępnością urządzeń, teraz obie zamówiłam nowy trymer metaloy do podgalania od Babyliss pro, ma podstawkę z ładowarką, 4 nasadki, dobrze mi się nim pracuje
ewkaaa

Re: fryzjer gdzie wyposażenie?

Post autor: ewkaaa »

W mojej ocenie wybór odpowiedniej suszarki do włosów stanowi istotny element pielęgnacji. Ostatnio odkryłam model Babyliss Air Power Pro 2300 na stronie https://www.euro.com.pl/suszarki-do-wlo ... 16de.bhtml i muszę przyznać, że suszarka ta wyróżnia się solidnym wykonaniem. Dodatkowo posiada funkcję jonizacji oraz dyfuzor, co jest równie istotne.
ODPOWIEDZ