nowe mieszkanie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
żonatyJaśko

nowe mieszkanie

Post autor: żonatyJaśko »

Nowe mieszkanie to super sprawa i nie dziwi mnie to, że tyle osób się na taki krok decyduje. Ważne aby w takiej nieruchomości znalazła się wentylacja, która zadba o jakość i właściwą cyrkulację powietrza i to w każdym pomieszczeniu. W dobie koronawirusa wentylacja też może wiele zdziałać, aczkolwiek warto trzymać się kilku zasad: https://www.proboats.pl/koronawirus-a-wentylacja/ . W moim domu oraz firmie posiadam wentylację i robię to, o czym wspominają w artykule.

żonatyH

Re: nowe mieszkanie

Post autor: żonatyH »

Jeśli ktoś by szukał mieszkania na śląsku to prężnie dzała tu biuro nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z długoletnim doświadczeniem. Na rynku od 2007 roku. Mają mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Na stronie podane są dane kontaktowe. Ważne jest to że biuro dba o swoich klientów i z myślą o nich przygotowali pakiet dodatkowych usłyg w którym znajdują się ubepieczenia i kredyty.

Daniel O.

Post autor: Daniel O. »

żonatyJaśko pisze:
03 lis 2021, 14:00
Nowe mieszkanie to super sprawa i nie dziwi mnie to, że tyle osób się na taki krok decyduje. Ważne aby w takiej nieruchomości znalazła się wentylacja, która zadba o jakość i właściwą cyrkulację powietrza i to w każdym pomieszczeniu.
Jak ktoś kupuje nowe mieszkanie to akurat wentylacja nie jest priorytetem, bo w dowolnej chwili można zrobić niewielką przebudowę i ją wstawić. Fakt jednak, że to ważna sprawa.
Ja niestety muszę się zadowolić nie nowym mieszkaniem, ale z rynku wtórnego. Ceny nowych są niestety kosmiczne.
Na razie szukam ofert, czytam o podatkach i umowie przedwstępnej kupna mieszkania i liczę, że coś znajdę.

Gość

Post autor: Gość »

A mi bardzo zależało na nowym mieszaniu, na nowoczesnym osiedlu, kupiłam więc bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Zacisze Marcelin w Poznaniu, nie było tak koszmarnie drogie jak te mieszkania w centrum a stąd bez problemu i szybko mogę dojechać do śródmieścia. Moim zdaniem lepiej się tu będzie osiedlić niż na zatłoczonym centrum, tym bardziej że nie brakuje zieleni wokół osiedla a także i na nim bo ma być tu ogólnodostępny park. Poza tym dużym plusem są też przestronne balkony a na to też zwracałam uwagę przy wyborze

ODPOWIEDZ