Rzetelne usługi kurierskie

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Modzika

Rzetelne usługi kurierskie

Post autor: Modzika »

Czy jest jakaś firma kurierska, która naprawdę szanuje każdego klienta i dba o wysyłane przez siebie paczki? Najlepiej jeszcze, żeby jej usługi nie były zbyt drogie. Będę musiała przesłać coś dzieciakom do Irlandii i mimo tego, że paczki chcę ubezpieczyć to wolę, aby zostały dostarczone na czas i w całości. Jeśli korzystacie z jakiejś rzetelnej firmy transportowej, to podajcie mi, proszę, kontakt do niej.
Awatar użytkownika
orzeszek

Re: Rzetelne usługi kurierskie

Post autor: orzeszek »

Zależy Ci na rzetelnym i profesjonalnym podejściu do przewozu paczek? To koniecznie wybierz firmę Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Jest to firma, która posiada doświadczenie w realizowaniu tego typu usług i dodatkowo możesz liczyć na gwarancję dotarcia paczki na czas i w pod wskazany adres i to w dość niskich cenach. W każdym bądź razie moja siostra zaufała im
Awatar użytkownika
Kundzia

Post autor: Kundzia »

Najlepiej zlecać wysyłkę paczek firmie, która długo już istnieje na rynku i ma doświadczenie. Speedpak to faktycznie dobry kurier, bo korzystam z jego usług już jakiś czas. Mam do nich zaufanie i wiem, że się nie zawiodę. Profesjonalnie podchodzą do klienta. Niedawno znajoma przeprowadzała się do Niemiec z ich pomocą i bardzo wychwalała ich rzetelność.
Awatar użytkownika
kosanoztra

Post autor: kosanoztra »

Jeśli ktoś musi wysłać paczkę za granicę, warto zerknąć sobie tutaj - paczki do belgii busem . To dużo bardziej opłacalne rozwiązanie niż wysyłanie paczki polską. Na stronie można sobie zobaczyć jakie oferują ceny za poszczególne odcinki drogi. Jak na moje oko są całkiem rozsądne.
Awatar użytkownika
czystek

Post autor: czystek »

Kiedyś zaczęłam się zastanawiać co i dla kogo oznacza rzetelna firma? Bo ludzie mają inne wymagania względem firmy kurierskiej, dlatego też coraz więcej powstaje takich firm. Z tego co słyszałam, to bardzo dobrymi opiniami cieszy się firma SpeedPack. Z ciekawości poczytałam o niej i faktycznie jest to firma rzetelnie podchodząca do swoich zadań i traktuje to na poważnie
Awatar użytkownika
IrkaNil

Post autor: IrkaNil »

W tym zakresie na pewno będzie Ci w stanie pomóc https://allekurier.pl/cennik/ups ponieważ znajdziesz u nich dokładne informacje na temat firm kurierskich i też możesz porównać sobie zakresy cen w zależności od typu przesyłek oraz ich wagi. My nawiązaliśmy długą współpracę z UPS i jesteśmy zadowoleni zarówno z cen, ale i terminów i poziomu realizacji.
Awatar użytkownika
annamaria

Post autor: annamaria »

Ostatnio korzystałam z usług DPD, wszystko ok, na czas i wyszło niedrogo.
Awatar użytkownika
rafka

Post autor: rafka »

Dla mnie dobrą i sprawdzoną firmą kurierską jest Sendit. Kolega prowadzi sklep internetowy, współpracuje z nimi. Stąd o nich wiem. Sprawnie, w dobrych cenach, nie mam uwag.
Awatar użytkownika
Gruupi

Post autor: Gruupi »

Tu opinie mogą być różne, warto wziąć wszystkie pod uwagę. Jednak nigdy chyba tak nie jest żeby jedna firma odpowiadała każdemu i miała 100% pozytywnych opinii. Ja znalazłam kogoś do przesyłek paletowych w sieci. Dla mnie tanie palety to bardzo ważna rzecz, dużo w ten sposób wysyłamy swoich produktów.
Awatar użytkownika
Marszala

Post autor: Marszala »

Jestem zdania,że warto wybierać firmę kurierską z polecenia,taką która ma już doświadczenie w wożeniu paczek zarówno w kraju jak i za granicą.Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy,która współpracuje z różnymi kurierami https://www.globbox.net/
Działają sprawnie,mają dobre podejście do klienta,są też dobrze oceniani na różnych forach i blogach,a dodatkowo współpracują z ponad 5500 lokalami, w których można nadać i odebrać paczkę.
Awatar użytkownika
daga

Post autor: daga »

polecam sprawdzić sobie ceny w porównywarkach takich usług. Jeśli chodzi o szanowanie Klienta, wydaje mi się, że większość firm to robi,choćby z tego względu, że jest bardzo duża konkurencja.
Awatar użytkownika
sionair

Post autor: sionair »

Ostatnio dostałam namiar od koleżanki na stronę https://www.spakuj-wyslij.pl/tani-kurier-lowicz/ i tutaj jest tani kurier w łowiczu. Polecam sobie sprawdzić, gdyż można sporo zaoszczędzić dzięki tej możliwości, zwłaszcza jak ktoś nadaje dużo przesyłek
Awatar użytkownika
luiza

Post autor: luiza »

Ja ostatnio szukałam godnej zaufania firmy kurierskiej i trafiłam na https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... we_francja Muszę przyznać, ze oferta jest bardzo atrakcyjna a firma cieszy się pozytywną opinią. Ktoś z was korzysta z jej usług? Z tego co widziałam paczki można bez problemu nadać i odebrać w jednym z punktów paczkowych.
ODPOWIEDZ