Sprawdzona pralnia chemiczna

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Jadźka

Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: Jadźka »

Czy ktoś z forumowiczów korzysta z pralni chemicznej na terenie Warszawy. Jak wygląda to cenowo i czy są jakieś specjalne cenniki dla stałych klientów. Co możecie polecić i proszę o namiary na aktualnie działające punkty.
Szczęśliwa

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: Szczęśliwa »

Na terenie stolicy jest dużo pralni chemicznych głównie w centrach handlowych ale te obecnie działają w ograniczeniach więc może być rzeczywiście ciężko. Miejmy nadzieję że wszystko wróci do normy i będzie jak dawniej. W samej kwestii pralni nic konkretnego nie doradzę.
Franuś

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: Franuś »

Ja od dawna korzystam z pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ i złego słowa nie powiem. Mają atrakcyjne ceny, abonamenty dla stałych klientów czy opcję odbioru od klienta. Na obecne pandemiczne czasy świetna oferta gwarantująca nieskazitelną czystość i sterylność.
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: mariolle »

Ja również mam bardzo dobrą i sprawdzoną pralnie, odbierają ode mnie odzież, następnie ją piorą i ponownie do mnie przywożą. Taka usługa możliwa jest w https://www.washster.com/pralnia-warszawa/ , szybko sprawnie i bez problemów. Sprawdź czy obejmują twój rejon zamieszkania :)
ODPOWIEDZ