Suszarka do włosów

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
magi222
Posty: 50
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:00

Suszarka do włosów

Post autor: magi222 »

Chciałabym zrobić sobie sama prezent na urodziny i chciałabym kupić sobie jakąś fajną suszarkę, z fajną mocą w dobrej cenie. Bardzo lubię produkty polskich producentów, więc chyba wybiorę sobie coś na stronie https://www.eldom.eu/kategoria/zdrowie-i-uroda Myślę, że będę zadowolona.
Awatar użytkownika
pamela42572
Posty: 5
Rejestracja: 01 kwie 2019, 13:31

Re: Suszarka do włosów

Post autor: pamela42572 »

Szukałem właśnie takiego produktu i trafiłem na ten temat. Chyba też się skuszę na to.
Za późno się cofać - świat istnieje tylko dzięki temu, że zawsze za późno się cofać.
Awatar użytkownika
sarenkatoja
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:43

Re: Suszarka do włosów

Post autor: sarenkatoja »

Twoja opinia może być tutaj kluczowa dla wielu. Dzięki za trafne uwagi.
Minęło dużo czasu, a ilość mojej roboty nie maleje. Mówię wam, ten świat to fabryka. Napędza ją słońce, ale rządzą ludzie. A ja trwam. Zbieram ich dusze.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Suszarka do włosów

Post autor: Werka »

Jak dla mnie opinia niewiele warta, ponieważ trzeba byłoby samodzielnie sprawdzić dostępne urządzenia i porównać je między sobą.
Awatar użytkownika
AgnieszkaM
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:44

Re: Suszarka do włosów

Post autor: AgnieszkaM »

Suszarka do włosów powinna mieć odpowiednie regulacje temperatury jak i siłę nawiewu. Dzięki odpowiednio zmienianej temperaturze nawiewu możemy pobudzać włosy do wzrostu oraz zamykać ich łuski dzięki czemu nie uszkodzimy włosów. Myślę ,że najlepszą opcją będzie taka suszarka camry 2255 https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2255 . Dodatkowo w zestawie otrzymujemy dwie przydatne końcówki do stylizacji włosów.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 239
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Suszarka do włosów

Post autor: kora »

Ja co prawda suszarkę do włosów już mam, ale rozglądam się za nową prostownicą. Możecie coś mi polecić?
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Suszarka do włosów

Post autor: mariolle »

Haha, dobrze trafiłaś bo ja właśnie całkiem niedawno wymieniłam swoją prostownicę na nowo. Sporo czytałam w sieci różnych opinii, ale ostatecznie poprosiłam o pomoc mojej fryzjerki i poleciła mi prostownicę, na której sama pracuje w swoim salonie. To prostownica z Inoara, która świetnie sprawdza się też w zaciszu domowym :p jest łatwa w użyciu, włosy po niej są gładkie, lśniące i ogólnie super wyglądają.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 239
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: Suszarka do włosów

Post autor: kora »

Owszem, kazdy powinien mieć porządną suszarkę w domu. To samo tyczy się prostownicy - w szczególności w przypadku kobiet. Jeśli nie wiecie jaki model wybrac, jakiego producenta, to polecam wam ten artykuł jaka-prostownica.pl gdzie znajdziecie wszystkie odpowiedzi na nurtujące was pytania.
Awatar użytkownika
basienka91
Posty: 15
Rejestracja: 17 kwie 2020, 12:32

Re: Suszarka do włosów

Post autor: basienka91 »

Używam na co dzień suszarki babyliss salon brillance, jest super. Bardzo szybko suszy, ma regulację temperatury i mocy a przez to że ma jonizację to wlosy się tak nie puszą, ładnie wwyglądają.
tośkaa

Re: Suszarka do włosów

Post autor: tośkaa »

Ostatnio natrafiłam na rewelacyjną suszarkę do włosów, którą można znaleźć pod tym adresem: https://www.babyliss.com/pl-pl/big-hair ... S962E.html . Co wyróżnia ją spośród innych, to dwie wymienne szczotki oraz funkcja jonizacji, która skutecznie eliminuje problem puszenia się włosów.
ODPOWIEDZ