wysyłka opon

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
modnisia
Posty: 121
Rejestracja: 31 sty 2019, 16:41

wysyłka opon

Post autor: modnisia »

Hej wszystkim. Potrzebuję kumplowi wysłać opony i teraz zastawiam się jak je przygotować do przesyłki. Czy trzeba je jakoś specjalnie zapakować/zabezpieczyć? Orientujecie się w temacie? Macie jakieś sprawdzone rady? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pierwszy raz coś takiego wysyłam
Awatar użytkownika
lexyy
Posty: 103
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:27

Re: wysyłka opon

Post autor: lexyy »

W takich chwilach dziękuje za swojego mechanika, bo nawet wysyłką opon martwić się nie muszę. Serwis Ferrari w Polsce, a raczej jego znalezienie było sporym wyzwaniem, ale się udało. Mój mechanik naprawi każdą usterkę, zawsze doradzi, a także zamówi części, wymieni opony. Mi to bardzo odpowiada, bo nie muszę się niczym martwić.
Awatar użytkownika
sionair
Posty: 134
Rejestracja: 12 lut 2019, 11:49

Re: wysyłka opon

Post autor: sionair »

modnisia pisze: ↑28 lip 2021, 14:21 Hej wszystkim. Potrzebuję kumplowi wysłać opony i teraz zastawiam się jak je przygotować do przesyłki. Czy trzeba je jakoś specjalnie zapakować/zabezpieczyć? Orientujecie się w temacie? Macie jakieś sprawdzone rady? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, pierwszy raz coś takiego wysyłam
Jest dostępny opony kurier na stronie brokera kurierskiego, polecam zajrzeć, tam są dostępne różne opcje. A co do zapakowania to najlepiej folia się sprawdzi
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: wysyłka opon

Post autor: astres »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://serwisgum.eu/
ODPOWIEDZ