Dobre zaoczne studia

Ciuchy, paznokcie, fryzury, sklepy, projektanci - rozmawiamy o wszystkim co związane ze stylizacjami i nie tylko.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 177
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Dobre zaoczne studia

Post autor: Agosia »

Zaoczne studia nie są wcale gorsze, ne wiem skąd to mylne przeświadczenie... sama studiuję jak koleżanka powyżej a konkretnie zarządzanie: http://www.wszop.edu.pl/oferta-edukacyj ... 320,54,259 a jest to kierunek łączący wiedzę ekonomiczną (finanse, marketing, prawo gospodarcze) z wiedzą psychologiczną. Studia dotyczą prawidłowości oraz problemów związanych z funkcjonowaniem organizacji i instytucji publicznych.

Awatar użytkownika
tycjana
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 13:09

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: tycjana »

Proponuje poszukać czegoś w sieci. Mogę się założyć, że jest dużo informacji na ten temat.
[...] istnieje zasada ważniejsza od wymienionych dziesięciu; brzmi ona: "Patrz oczyma, fotografuj sercem".

Awatar użytkownika
angel
Posty: 55
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:30

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: angel »

Oczywiście, że nie chociaż przyswajanie wiedzy zaocznie jest zintensyfikowane ze względu na znaczną różnicę w ilości godzin zajęciowych. Osobiście jestem jednak za zaocznymi, bo można jednocześnie uczyć się i pracować - czyli być w pełni samodzielnym, odciążyć rodziców na przykład.. Zastanawiam się, czy pójść na studia pielęgniarskie zaoczne . Trudny to kierunek, ale jak potrzebny..

Patiśśka

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: Patiśśka »

Witaj. Jaki kierunek cię interesuje? Jeśli zamierzasz studiować pedagogikę lub kierunki pokrewne, to przyjrzyj się ofercie uczelni Ignatianum https://www.ignatianum.edu.pl/artykul/c ... a-studiow8. Mają dobrych wykładowców, którzy przygotuję cię do zawodu. Już od pierwszych dni mojej pracy czułam się, jak ryba w wodzie. Obecnie będę robić Studia podyplomowe dla pracowników socjalnych Kraków - tutaj mieści się ich uczelnia. Muszę ci się przyznać, że z przyjemnością przeniosłam się do tego miasta na stałe.

Awatar użytkownika
Moniaaa
Posty: 47
Rejestracja: 31 lip 2020, 12:09

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: Moniaaa »

Jeśli mowa o studiach podyplomowych to wybrałabym dobrą uczelnię niepubliczną. W końcu studia trzeba pogodzić z pracą, często rodziną i innymi obowiązkami "dorosłego człowieka". Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie ma wiele kierunków jakie można studiować, dokładają wszelkich starań aby ułatwić studentom zdobywanie wiedzy i organizują zajęcia w ciekawy sposób tak aby sama nauka była przyjemnością.

iluś88

Re: Dobre zaoczne studia

Post autor: iluś88 »

Witam,studia to dość trudny i ciezki temat dla mlodej osoby. Niedlugo zaczyna się rok akademicki,a ja ciągle się stresuję kierunkiem oraz wyborem uczelni. Zalezy mi na tym,by kierunek,ktory wybiore wiązał się z przedmiotami ścisłymi. https://www.ssw-sopot.pl/zarzadzanie-i- ... produkcji/ Co o tym sądzicie?

ODPOWIEDZ