dobre kosmetyki naturalne

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
aldra
Posty: 9
Rejestracja: 24 sie 2020, 17:09

dobre kosmetyki naturalne

Post autor: aldra »

polecicie dobre kosmetyki naturalne, które sprawdzą się dla kobiet 40+?
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: dobre kosmetyki naturalne

Post autor: milaczek »

kosmetyki naturalne są super, ja tylko takich uzywam :) ostatnio zamowilam sobie olejek rozany z Ecobotox :) lagodzi podraznienia skóry i przywraca elastycznosc, no i co najwazniejsze- dziala odmladzajaco :)
łappsa

Re: dobre kosmetyki naturalne

Post autor: łappsa »

ja się pozytywnie zaskoczyłam kosmetykami robionymi w aptece, mam blisko DOZ , w którym szybko mi zawsze takie kosmetyki robią, koszt nieduży a mają świetne składy
Grażka

Re: dobre kosmetyki naturalne

Post autor: Grażka »

aldra pisze: ↑31 sie 2020, 13:42 polecicie dobre kosmetyki naturalne, które sprawdzą się dla kobiet 40+?
Bardzo polecam kosmetyki naturalne firmy Korres. Mają bardzo różne kosmetyki, szeroki wybór, ale na przykład mają sporo bardzo fajnych kremów. Mógłby Cię zainteresować może Korres Golden Krocus - eliksir szafranowy przeciw starzeniu się skóry. Ma fajny skład i pomaga zwalczać pierwsze oznaki starzenia.
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: dobre kosmetyki naturalne

Post autor: iza »

A ja przeważnie tu https://ekodrogeria.pl/kremy kupuję ekologiczne kremy do stosowania na dzień i na noc. A są tu też kremy dla cery każdego rodzaju – także bardzo suchej, podrażnionej, wrażliwej i skłonnej do niedoskonałości a nawet takie przeciwzmarszczkowe stworzone dla skóry dojrzałej, na której pojawiają się pierwsze oznaki starzenia.
ODPOWIEDZ