Pies czy kot

To miejsce na najróżniejsze tematy, niekoniecznie związane z modą. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Modnakobieta
Posty: 175
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:46

Pies czy kot

Post autor: Modnakobieta »

Według mnie nie ma różnicy czy jest to kot czy pies. O oba te zwierzaki trzeba odpowiednio zadbać i zakupić dla nich dobre preparaty by bronić przed pchłami czy kleszczami. Zauwazyłam, ze tutaj https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pasozyty/pr ... ytniczych/ , mają bardzo fajne preparaty dla kotów na pasożyty
Awatar użytkownika
Miv54ret3
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 17:59

Re: Pies czy kot

Post autor: Miv54ret3 »

dla mnie też nie ma różnicy.
-
polski prawnik w niemczech
Awatar użytkownika
HBrown65
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2020, 9:32

Re: Pies czy kot

Post autor: HBrown65 »

Jeśli pytasz, co ja wolę, to wolę psa. Chociaż przy psie, jest więcej obowiązków. Z kotem jest łatwiej. Kot chodzi własnymi ścieżkami. No i najważniejsze - z kotem nie trzeba wychodzi na spacery, by zrobił - to, co na spacerach się robi :) Poza tym, pies potrzebuje wybiegania się. Kot nie. Ale macie rację - zarówno o psa, jak i o kota, trzeba ta samo dbać :) Karmić, pielęgnować, chronić.

Hania, psiara.
blachy nierdzewne
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Pies czy kot

Post autor: Werka »

Każdy ma innego faworyta, jak dla mnie jedno co się wybierze, byleby kochać i się dobrze opiekować.
Awatar użytkownika
angel
Posty: 55
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:30

Re: Pies czy kot

Post autor: angel »

A wiecie, że sama nie wiem? Miałabym chętnie jedno i drugie, ale z naciskiem na pieska w ogrodzie jednak. W końcu będzie to też jakaś ochrona, czy alarm głośny ;) . Oczywiście środki przeciw kleszczom bym na nim stosowała i na inne stwory, tak, by był w pełni bezpieczny. W końcu nie wiadomo, co się gdzie czai.
Awatar użytkownika
Masteszewski
Posty: 1
Rejestracja: 11 maja 2020, 16:04

Re: Pies czy kot

Post autor: Masteszewski »

Zdecydowanie pies! Przede wszystkim stoję na straży tego zdania ze względu na to, że pies jest wierniejszy i się słucha, a to moim zdaniem najważniejsze :)

___
Łóżka wysuwane dwuosobowe
Awatar użytkownika
Vrutus
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2020, 21:52

Re: Pies czy kot

Post autor: Vrutus »

zdecydowanie moją miłością są koty.
-
brytyjski kot
gahankaŁ

Re: Pies czy kot

Post autor: gahankaŁ »

Jeśli kot to podpowiem wam, gdzie kupić super drapak, bo bez drapaka kot nie obejdzie się. Nasz kot ma prawdziwy koci zamek, sami zobaczcie https://fajnytowar.pl/drapaki-dla-kotow ... ota-131-cm Drapak ma 7 poziomów, 130 cm, są tam domki, schodki, platformy, słupki, kot ma zabawę i dużo czasu spędza na tym drapaku, dlatego też nie mamy poniszczonych mebli.
Majówka0

Re: Pies czy kot

Post autor: Majówka0 »

Moje serducho zawsze będzie przy pieskach, chociaż kocham wszystkie zwierzaki. Ale pamiętajcie żeby o nie dbać! I nie kupować marketowych karm bo są kiepskiej jakości i potem psiaki chorują. U nas odkąd zamawiamy z Psi bufet to widać nawet po zachowaniu że psiak się lepiej czuje
Awatar użytkownika
whee
Posty: 63
Rejestracja: 13 sty 2020, 20:51

Re: Pies czy kot

Post autor: whee »

gahankaŁ pisze: ↑05 lut 2021, 22:59 Jeśli kot to podpowiem wam, gdzie kupić super drapak, bo bez drapaka kot nie obejdzie się. Nasz kot ma prawdziwy koci zamek, sami zobaczcie hplatformy, słupki, kot ma zabawę i dużo czasu spędza na tym drapaku, dlatego też nie mamy poniszczonych mebli.
Można również dodatkowo kupić przysmaki dla kota https://skladkarmy.pl/kategoria-produkt ... tystyczne/ I nagradzać go nimi za dobre zachowanie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Pies czy kot

Post autor: Kamilla36 »

Nie miałam żadnych wątpliwości, że w moim przypadku lepiej będzie zdecydować się na psa - za kotami nie przepadam. Mój pies od samego początku mimo zdrowej diety gubi dużo sierści. Zastanawiam się czy karma na wypadającą sierść pomoże mi uporać się z problemem.
jadźka

Re: Pies czy kot

Post autor: jadźka »

Moim zdaniem trzeba pamiętać o profilaktycznych wizytach u weterynarza z naszym pupilem. Bardzo ważne są również szczepienia jak i ogólnie kontrola stanu zdrowia. W tym celu najlepiej udać się do https://www.levet.pl/profilaktyka jak dla mnie jest to jedna z najlepszych klinik
Gośka

Re: Pies czy kot

Post autor: Gośka »

Ja akurat zdecydowałam sie na pieska:) Ale tak na prawdę nie ważne czy pies czy kot, czy jeszcze inny zwierzak- bo każdy zasługuje na dobry dom i odpowiednie warunki:) A jesli chodzi o karmę to dla swojego psiaka zamawiam Bozite, to jak na razie jedyna karma po której nie ma rewolucji żołądkowych i widać, że mu smakuje więc w sumie nie ma sensu zmieniać bez potrzeby.
Ryśia

Re: Pies czy kot

Post autor: Ryśia »

Nie ważne co wybierzesz, to i o jedno i o drugie musisz odpowiednio zadbać. Szczególnie chodzi mi tutaj o karmienie. Dobrej jakości karmę, znajdziesz w tym sklepie zoologicznym - https://e-zoo.shop/. Mają szeroką ofertę. Jeśli nie wiesz, która karma będzie odpowiednia, napisz do nich, na pewno Ci pomogą w wyborze.

polsat sport w internecie online
Kasieńka

Re: Pies czy kot

Post autor: Kasieńka »

Gośka pisze: ↑26 paź 2021, 12:09 Ja akurat zdecydowałam sie na pieska:) Ale tak na prawdę nie ważne czy pies czy kot, czy jeszcze inny zwierzak- bo każdy zasługuje na dobry dom i odpowiednie warunki:) A jesli chodzi o karmę to dla swojego psiaka zamawiam Bozite, to jak na razie jedyna karma po której nie ma rewolucji żołądkowych i widać, że mu smakuje więc w sumie nie ma sensu zmieniać bez potrzeby.
To tak jak u mnie. Psiak od początku chowany jest na Bozicie i widać, że karma mu dobrze służy- jest zdrowy, silny i energiczny :)
Gość

Re: Pies czy kot

Post autor: Gość »

Póki zwierzak jest zadbany to wszystko jedno :) bo to członek rodziny się staje i trzeba dbać nie tylko o to zeby mial "cokolwiek" w miscie, ale o dobre karmy, na przykład Josere Pate dla kota, bo to wplywa na jego stan zdrowia

lasy polskie żubry kamera
ODPOWIEDZ