Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Hołka

Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Post autor: Hołka »

Hej!
Prowadzę swój gabinet kosmetyczny i przyszedł czas na rozwój oraz kolejne zmiany jeśli chodzi o nowe usługi oraz urządzenia. Dlatego chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki odnośnie urządzeń wyszczuplających? Mam nadzieję, że temat ciekawie się rozwinie :)
Sylweśka

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Post autor: Sylweśka »

My wybraliśmy urządzenie Emson, ponieważ daje konkretne efekty jeśli chodzi o modelowanie sylwetki i kształtowanie wyglądu. Możecie sobie zajrzeć na stronę https://ifapro.pl/emson/ jak do tej pory bardzo dobre rozwiązanie wspierające nasz biznes. Wszystko na poziomie, z dobrym doradztwem i obsługą która dokładnie na początku nam cały sprzęt przedstawiła, wraz z potrzebnymi szkoleniami
Joaśka

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Post autor: Joaśka »

W pełni się zgadzam, jeśli chodzi o wybór urządzeń wysokiej jakości i skuteczności w działaniu podczas poprawy sylwetki oraz kontur ciała to warto zajrzeć do oferty Ifapro u których traficie na pewno na niejedno ciekawe urządzenie do swojego salonu kosmetycznego które warto będzie prowadzić i jednocześnie przyciągnąć klientki, no i wsparciem szkoleń
Hołka

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Post autor: Hołka »

Joaśka pisze: ↑19 paź 2021, 17:21 W pełni się zgadzam, jeśli chodzi o wybór urządzeń wysokiej jakości i skuteczności w działaniu podczas poprawy sylwetki oraz kontur ciała to warto zajrzeć do oferty Ifapro u których traficie na pewno na niejedno ciekawe urządzenie do swojego salonu kosmetycznego które warto będzie prowadzić i jednocześnie przyciągnąć klientki, no i wsparciem szkoleń
Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę i mam nadzieję że będzie to świetny kierunek dla naszego salonu :D
miłka

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Post autor: miłka »

Najnowszej generacji urządzenia do modelowania i wyszczuplania sylwetki mają lekarze w klinice medycyny estetycznej https://bienkowscyclinic.pl/ w Częstochowie. Korzystałam z tych zabiegów i efekt był zdumiewający. Do tego zwalczyłam mój okropny cellulit dzięki zabiegowi scizer. Dociera nawet do najgłębszych warstw skóry i rozbija cellulit. Efekty były widoczne już po pierwszym razie :)
Łobika

Re: Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Post autor: Łobika »

Właśnie dlatego jeżeli już szukacie profesjonalizmu w poziomie obsługi i jednocześnie skuteczności w działaniu to rzeczywiście w przypadku Emson można realnie liczyć na zabiegi które realnie poprawiają wygląd sylwetki i kształowanie samych mięśni jeśli nie są odpowiednio wyeksponowane. Zajrzyj na stronę IFApro żeby też porozmawiać z ich obsługą
ODPOWIEDZ