Strona 1 z 1

Serwis ogłoszeniowy

: 30 kwie 2020, 6:50
autor: calineczka
Dziewczyny, mam pełną szafę ubrań. Mam problem ze schowaniem nowych. Niestety większa szafa do sypialni mi się nie zmieści. Muszę sprzedać sporo ubrań, których już nie noszę. Znacie jakieś dobre strony, gdzie mogłabym je wystawić? Znalazłam już wprawdzie jeden serwis z ogłoszeniami https://multino.pl/, ale chciałabym wrzucić ogłoszenia w kilku miejscach.

Re: Serwis ogłoszeniowy

: 01 maja 2020, 21:10
autor: teosia
Popatrz w sieci na Pokato. To nowy portal sprzedażowy. Z tego co wiem to można tam dodać bezpłatnie ogłoszenia. Są różne kategorie więc myślę, że dopasujesz coś do swoich potrzeb.

Re: Serwis ogłoszeniowy

: 01 maja 2020, 22:10
autor: kiwi
To na portalu Pokato dodaj darmowe ogłoszenia. Tam codziennie wiele osób zagląda, więc myślę, że uda się Tobie sprzedać zalegające w szafie ciuchy. Właśnie w takich miejscach warto się ogłaszać, bo można spieniężyć to, co jest nam niepotrzebne.

Re: Serwis ogłoszeniowy

: 29 maja 2020, 10:47
autor: Izka
Teraz możesz dodać darmowe ogłoszenia przez aplikację Sprzedajemy. Fotki ciuchów prześlesz bezpośrednio z telefonu, a konto założysz jednym kliknięciem. To chyba najwygodniejsza opcja ;)

Re: Serwis ogłoszeniowy

: 19 sie 2020, 11:38
autor: modna9
Dobry serwis z ogłoszeniami, zawiera przede wszystkim bardzo dobrze przygotowane kwestie organizacyjne. Bardzo ważne jest aby różni klienci mieli dostęp do tego co jest dla nich ważne. Postaw zatem na rozwiązania jakie proponuje firma https://tuoglos.pl/dodaj-ogloszenie-do- ... informacje gdzie masz możliwość wrzucenia hurtowych ilości ogłoszeń w aż 100 miastach w całej Polsce.