Strona 1 z 1

Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

: 20 lip 2020, 11:34
autor: bahamamama
Gdzie najlepiej zamawiać takie etykiety logistyczne?
Możecie coś polecić?
Tutaj https://eticod.pl/etykiety-branza-logistyczna/ znalazłam namiar na jedną firmę.
Może to jest coś, co warto wziąć pod uwagę?
Doradźcie.

Re: Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

: 30 lip 2020, 18:59
autor: Kamilla36
A nie lepiej zamówić gotowe etykiety? Na drukarce nigdy nie wydrukujesz etykiet tak wysokiej jakości jak oferują producenci etykiet. Zerknij sobie na stronę firmy https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/ . Tu możesz zamówić etykiety dowolnego typu. Dostępna jest też możliwość samodzielnego zaprojektowania etykiety - na stronie znajduje się kalkulator do wykonania projektu.

Re: Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

: 10 paź 2020, 19:18
autor: Mrówka
Chcąc zapewnić swojej firmie odpowiednią logistykę towarową można albo samodzielnie to prowadzić, albo zlecić to profesjonalistom, jak ta firma logistyczna - https://logit.com.pl/ Fachowcy w tej dziedzinie posiadają szeroką flotę samochodową, dopaowaną do rodzaju przewożonych towarów. Do tego również znają się na wymaganiach dokumentacyjnych, pozwoleniach czy spełnieniu wymagań celnych.

Re: Gdzie zamawiać etykiety logistyczne?

: 31 paź 2020, 9:22
autor: jjustić
A to dla mnie ciekawostka, muszę powiedzieć, bo nie wiedziałam, że coś takiego można. Sama staram sobie drukować wszystko, a może to okaże się tańsze? Chętnie to sprawdzę, bo przecież wiadomo, że nie wszystko można ogarniać. Zastanawiam się też, czy dobrą opcją jest może outsourcing magazynowy - przejęcie funkcji magazynowych od klienta http://ejko.com.pl/ .