Strona 1 z 1

Narimax Fast - probiotyk

: 25 sie 2020, 11:38
autor: Darianna
Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrego probiotyku? Zastanawiam się nad wyborem Narimax Fast, co sądzicie, warto?

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 25 sie 2020, 11:40
autor: Werinka
W mojej opinii zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Narimax https://www.mynarum.com/narimax-fast-200mg w przypadku którego możesz liczyć na skuteczność w walce o lepsze zdrowie i samopoczucie, szczególnie jeśli chodzi o florę bakteryjną która po długich antybiotykach niestety bardzo cierpi.

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 25 sie 2020, 11:42
autor: IrkaNil
Słuszny wybór i jak najbardziej warto wziąć pod uwagę Narimax Fast, przede wszystkim bogaty skład i konkretne efekty w leczeniu. My zdecydowaliśmy się na ten kierunek i nie żałujemy podjętych decyzji zarówno jeśli chodzi o dzieci, jak i oczywiście nasz stan i samopoczucie :)

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 25 sie 2020, 11:43
autor: Darianna
Dobrze wiedzieć, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że taki zakup będzie jak najbardziej udany!

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 25 sie 2020, 11:45
autor: Oliwka95
Dobry probiotyk, który działa świetnie na nasze zdrowie i odbudowę flory bakteryjnej. U nas zawsze jest w zapasie, ponieważ syn dość często jest chory i lekarz zazwyczaj przypisuje mu jakieś antybiotyki.

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 27 wrz 2020, 22:42
autor: ććć
Najlepsze są takie, które zawierają dużo szczepów dobrych bakterii. Zerknijcie np na probiotyk https://www.mynarum.com/narimax-fast-200mg bardzo dobry probiotyk przy zaniżonej odporności !

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 05 lis 2020, 15:15
autor: iza
To prawda, ja też słyszałam że ważny jest odpowiedni skład jaki ma dobry probiotyk dla dorosłych i zawsze go sprawdzam. Zwykle kupuje taki probiotyk jaki zaleci mi lekarz a on już doskonale wie które są najlepsze

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 01 gru 2020, 10:06
autor: kalarepa150
my stosujemy https://mynarum.com/narimax-kapsulki-20 ... 60,84.html :) jest to bardzo dobry jakosciowo produkt do tego w niskiej cenie.

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 27 kwie 2021, 23:33
autor: zazaś
doradź się najlepiej lekarza. przecież różne są probiotyki tylko i odżywianie ma znaczenie, dobre substancje nie będą tak szybko się namnażać, potrzebują pożywki którą stanowią prebiotyki a można je znaleźć w wielu produktach spożywczych i naturalnych

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 27 kwie 2021, 23:59
autor: Moniaaa
Nie znam tego probiotyku konkretnie, znaczenie ma jaki to jest szczep bakterii, jakie wykazuje działanie. Wiele z nas zwyczajnie nie wie po co są probiotyki, nie wiemy też jak działają na naszą florę jelitową anatybiotyki. Dopiero jest płacz jak potem pojawiają się problemy. Przykład zakażenie bakterią Clostridioides difficile. Ona normalnie znajduje się w naszych jelitach ale jest oporna na większość antybiotyków. Gdy inne bakterie giną - ona się niebezpiecznie może namnażać powodując na przykład biegunki. Leczenie nie jest proste, dużą szansą są na pewno zabiegi transplantacji mikrobioty. Jak wyglądają, jak zastać dawcą dokładnie opisali na stronie https://human-biome.com/ . Ta firma ma swój duży udział w stosowaniu tej metody leczenia w Polsce.

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 28 cze 2021, 12:17
autor: bożejka
O tak, ten probiotyk jest naprawdę fajny. Ja go często stosuje, albo ten - https://mynarum.com/narum-mumio-200mg ma bardzo zbliżony skład, naprawdę o wiele lepsza opcja niż najpopularniejsze probiotyki polecane przy kasie w aptekach. W zdrowie warto zainwestować :)

Re: Narimax Fast - probiotyk

: 14 lip 2021, 12:09
autor: ułanka
A ja biorę nieco inny probiotyk, bo ProctoLact-M jest odpowiedni w zaburzeniach mikroflory jelit, szczególnie przy dolegliwościach ze strony końcowego odcinka przewodu pokarmowego a ja niestety miewam problem z hemoroidami i ten probiotyk polecił mi lekarz