Strona 1 z 1

Jazda na rowerze

: 08 kwie 2019, 13:45
autor: Agosia
Całkiem poważnie zastanawiam się nad wyborem rowera , tak by trochę ruszyć tyłek i być bardziej aktywnym. Przegladam takie katalogi https://katalog.bikeworld.pl/2019/web/ by znaleźć dla siebie jakiś odpowiedni sprzęt. Może ktoś z was jeździ od dłuzszego czasu i coś mi podpowie?

Re: Jazda na rowerze

: 08 kwie 2019, 20:47
autor: AgnieszkaM
Myślę, że Twoje wątpliwosci rozwieje ten sklep https://www.e-insportline.pl/?v=rower oni mają ogromny wybór rowerów dobrej jakosci - dedykowane są czy to dzieciom, osobom bardziej aktywnym fizycznie itp. Takze wybierzesz sprzet pod swoje preferencje

Re: Jazda na rowerze

: 19 kwie 2019, 18:37
autor: ramonka
Wydaje mi się, że wszystko wzięliście pod uwagę. Temat wykorzystany w stu procentach.

Re: Jazda na rowerze

: 14 maja 2019, 19:01
autor: Modzika
Myślicie, że dałabym radę jeździć na rowerze crossowym? Bardzo podoba mi się ten z tego
sklepu i mam dylemat czy go kupić, czy też nie. Moja koleżanka już kilka miesięcy na takim trenuje, a ja zawsze chciałam polepszyć kondycję i sylwetkę. Czym taki rower tak naprawdę różni się od miejskiego. Może wiecie i mi podpowiecie? Będę wdzięczna za informacje.

Re: Jazda na rowerze

: 11 cze 2019, 16:23
autor: Kundzia
W sumie też się zastanawiałam czy takiego sobie nie kupić, ale oglądałam Rowery Bydgoszcz na Ceneo i zdecydowałam, że chyba lepszy dla mnie będzie miejski. Zawsze można przejechać się nim rekreacyjnie, jak i do pracy. Czasem zrobić wypad na jakieś małe zakupy. Na razie nie mam prawa jazdy, więc taka opcja transportu będzie dla mnie najlepsza na tą chwilę.

https://dustyfree.com/shining-the-light-on-outdoor-blinds/

Re: Jazda na rowerze

: 29 lip 2019, 11:33
autor: IrkaNil
Jeśli mieszkasz w Warszawie bądź okolicy to sprawdź sobie jeszcze ofertę sklepu rowerowego http://pbrowery.pl/ w którym również znajdziesz świetne propozycje, jeżeli chodzi o wybór propozycji dla dzieci, dorosłych i osób bardziej zaawansowanych które wybierają modele na dłuższe i cięższe trasy.

gotu kola veins