Strona 1 z 1

Ogród zimowy pomysł

: 21 gru 2020, 17:05
autor: Piotruś
Jakiś czas temu mojej żonie zamarzył się przydomowy ogród zimowy i zacząłem zgłębiać temat. Póki co najbardziej przypasowała mi oferta tego producenta https://www.drutex.pl/ Jest to lider rynku więc nie ma mowy że kupię bubel o czym świadczą rzesze zadowolonych klientów. Ich ogród jest łatwy w montażu i solidnie wykonany więc posłuży lata. Macie lepszą alternatywę?

Re: Ogród zimowy pomysł

: 25 lip 2021, 12:56
autor: Dąsaty
Niestety ja póki co jeszcze nie mam takiego ogrodu i na ten moment w głównej mierze skupiam się na ogrodzie zielonym. Wiem również jak bardzo ważną sprawą jest samo jego podlewanie. Właśnie dlatego już zamówiłem sterownik nawadniania https://www.podlane.pl/sterowniki-nawadniania-cat-156 który zautomatyzuje mi podlewanie.

Re: Ogród zimowy pomysł

: 26 paź 2021, 15:10
autor: kaczor
W ogrodzie zimowym dobrym meblem będzie taki https://gardenspace.pl/wiszacy-fotel-ogrodowy wiszący fotel. Jest stylowy i wykonany z wysokiej jakości materiałów, producent przykłada do tego wagę. Nada się do każdego typu aranżacji jaką stworzycie, u mnie też sprawdza sie fajnie.

Re: Ogród zimowy pomysł

: 13 lis 2021, 17:38
autor: gośka
Piotruś pisze: 21 gru 2020, 17:05 Jakiś czas temu mojej żonie zamarzył się przydomowy ogród zimowy i zacząłem zgłębiać temat. Póki co najbardziej przypasowała mi oferta tego producenta Jest to lider rynku więc nie ma mowy że kupię bubel o czym świadczą rzesze zadowolonych klientów. Ich ogród jest łatwy w montażu i solidnie wykonany więc posłuży lata. Macie lepszą alternatywę?
Dla mnie zadbany i ładny ogród to podstawa, dlatego też ostatnio szukałam sprawdzonego producenta kamienia ozdobnego , ponieważ taki kamień jest naprawdę świetną ozdobą. Wybrałam firmę Baran-Trans i powiem wam, że ich oferta okazała się naprawdę rewelacyjna

Re: Ogród zimowy pomysł

: 02 mar 2022, 15:58
autor: Mikjołajkowa
Jesli chodzi o sterowniki, to mamy domek caloroczny ale to nasz domek wypoczynkowy w poroninie. piekny widok na gory, jednak wiadomix ze trzeba grzac. Mamy piec na pellet z heiztechnbik ale nawazniejsze jest by mial odpowiednie oprogramowanie. Ni i mamy na scianie i na piecu zainstalowany sterownik https://brager.com.pl/ - sa swietnie zintegrowane a dom stal sie bardzo . . . smart :) NaJZABAWNIEJSZE JEST to ze domek wypoczynkowmy ma lepsze udogodnienie niz nasz w ktorym mieszkamy, ale coz. . . .niebawem i nasze siedlosko zostanie wyposazone w te sterowniki