Strona 1 z 1

reklama firmy w internecie

: 26 kwie 2021, 1:39
autor: gość
Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google:https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?

Re: reklama firmy w internecie

: 26 kwie 2021, 12:58
autor: skakanka
Ja też działam z dobrą agencją na rynku http://primaverapr.pl/ która to już zrealizowała dla mnie kilka kampanii marketingu internetowego. Sam bym z pewnością sobie z tym wszystkim nie poradziła, dlatego dobrze że trafiłam na takich specjalistów w tej dziedzinie.

jak obliczyć ustawowe odsetki za zwłokę

Re: reklama firmy w internecie

: 26 kwie 2021, 13:39
autor: Werka
W dzisiejszych czasach działanie w internecie jest podstawą i to samo dotyczy zresztą marketingu, który posługuje się bardzo wieloma różnymi narzędziami w tym celu. SEO pozwala na złożoną kampanię reklamową, ale trzeba to jeszcze dostosować do potrzeb i możliwości.

Re: reklama firmy w internecie

: 12 maja 2021, 10:04
autor: milaczek
Na pewno warto zadbac o to, zeby ta reklama byla zrobiona kompleksowo, na wielu plaszczyznach, W takich kwestiach nie ma co sie ograniczac. Ja wybralam agencje, ktora oferuje roznego rodzaju uslugi marketingowe http://marketingowcy.com.pl/ od szeptanki po content marketing i kampanie w google

Re: reklama firmy w internecie

: 13 maja 2021, 18:10
autor: gótta
Czego by nie powiedzieć, to projekt wizualny reklamy również ma znaczenie. Dlatego ja mam wrażenie, że przede wszystkim pod tym kątem powinniśmy się skupić. A jeśli tak, to przecież takie https://andrzejczyk.com.pl/category/b2b ... graficzne/ agencje najbardziej nam pomogą. Wydaje mi się, że są nawet o wiele lepiej przygotowane, bo współpracują z wieloma podwykonawcami. Kreatywność więc to ich główna cecha. Sprawdźcie to sobie sami.

Re: reklama firmy w internecie

: 17 maja 2021, 14:35
autor: ćma255
gość pisze: ↑26 kwie 2021, 1:39 Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google:https://wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również https://wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?

Dużo fajnych informacji na temat reklamy internetowej znaleźć możesz https://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/. Bardzo fajna stronka bo są tam praktyczne i ciekawe porady, które mogą wiele dać w marketingu internetowym. Ta stronka to taka pigułka wiedzy.

Re: reklama firmy w internecie

: 17 maja 2021, 15:34
autor: kaczor
Reklama firmy w internecie to zdecydowanie dobra opcja, przeczytajcie też ten http://www.after-school.pl/5-najlepszyc ... nstagrama/ artykuł o aplikacjach do obróbki zdjęć na instagrama bo to jest dobra platforma dzięki której zdobędziecie wielu nowych klientów.

Re: reklama firmy w internecie

: 19 maja 2021, 0:12
autor: pomidorowa
Ja postawiłam na agencję http://womm.com.pl/ oraz szeptankę, w której od lat się specjalizują. Poznali moją markę i na tej podstawie odpowiednio poprowadzili działania marketingu szeptanego. Docierają z przekazem do targetowych grup odbiorców, skutecznie, kreatywnie, ale i niepostrzeżenie dla konkurencji.

Re: reklama firmy w internecie

: 23 lip 2021, 16:16
autor: grażynka
Jeśli chcecie podjąć działania marketingowe, które pomogą wam w zyskaniu dodatkowego grona klientów, to warto zajrzeć do tej oferty: https://push-ad.com/ . Firma zajmuje się między innymi docieraniem do wybranych grup docelowych, czy oferuje dedykowane narzędzia, pozwalające na dodatkowe manewry w postaci wyskakujących okien pop-up na stronie sklepu internetowego. Wydaje mi się, iż warto sprawdzić ofertę, ponieważ mają sporo do zaoferowania i to w dobrej cenie.

Re: reklama firmy w internecie

: 31 lip 2021, 21:31
autor: gosiaczek
Obecnie to obowiązek jeśli chcemy być zauważeni przez klienta, bo sama dobra cena to nie wszystko. Tu ludzie od http://sztukaebiznesu.pl/ poprzez kampanię marketingu internetowego, odczuwalnie zwiększyli świadomość istnienia mojej marki, co widać już po samych wyświetleniach strony www.

Re: reklama firmy w internecie

: 04 sie 2021, 9:31
autor: Włodziu
Chyba Google i Facebook to najlepsze dwie opcje, które mogą zapewnić nam na prawdę spore grono klientów. Najpierw jednak trzeba zgłębić odpowiednią wiedzę dzięki której zaistniejemy w tych portalach i wyszukiwarce. Albo skorzystać z usług firmy, która się tym zajmuje na co dzień.

Re: reklama firmy w internecie

: 13 wrz 2021, 12:04
autor: kasiakowa06
gość pisze: ↑26 kwie 2021, 1:39 Od pół roku współpracuję z firmą, która dba o pozycję mojej firmy w wynikach wyszukiwania Google: wypozycjonowanie.pl/pozycjonowa ... azowiecki/. Jestem bardzo zadowolona, klikalność w stronę rośnie, zainteresowanie i zyski również. Zachęcona tym chciałabym trochę rozszerzyć działania i wprowadzić również wypozycjonowanie.pl/linki-spons ... oogle-ads/. I zastanawiam się, czy to ma faktyczny wpływ... Polecacie takie działania?

Bardzo! Taka reklama w internecie jest najważniejsza :) U nas robi to firma Wild Moose, polecam bardzo https://www.wildmoose.pl/

Obrazek

Re: reklama firmy w internecie

: 02 paź 2021, 21:50
autor: adrian43
Marketing https://www.socialmediabost.pl/ to potrzebna sprawa, myślę że tutaj nie trzeba nikogo co do tego przekonywać. Sama zainwestowałam w niego i dzięki temu mam bardzo dużo klientów i ogólnie nie chwaląc się mogę powiedzieć, że interes bardzo dobrze się kręci.

Re: reklama firmy w internecie

: 05 paź 2021, 10:26
autor: dorian
Reklama firmy to już niemalże obowiązek. Reklama firmy w internecie daje nam możliwość dotarcia do jak największej ilości osób a tym samym naszych potencjalnych klientów. Takie działania muszą jednak być przemyślane i dobrze prowadzone. Ja nie mając wiedzy w tym zakresie zdecydowałam się na skorzystanie z usług agencji, którą znalazłam tutaj https://piotrpolok.pl/ . Jak się okazało to była bardzo dobra decyzja z mojej strony.

http://pozycjonowanie-w-lodz.pl/co-to-jest-rebranding/