Strona 1 z 1

Transport opon

: 28 lip 2021, 14:47
autor: modnisia
Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.

Re: Transport opon

: 04 sie 2021, 14:08
autor: władysław
A może lepiej postawić na transport morski kontenerów? Korzystałem nieraz z usług firmy https://magemar.com.pl/transport-morski/ i szczerze mówiąc jest to jedna z najlepszych firm. Współpraca z nimi to po prostu czysta przyjemność. Zawsze w dobrym terminie i na czas.

Re: Transport opon

: 17 sie 2021, 0:37
autor: sionair
modnisia pisze: 28 lip 2021, 14:47 Mam taki problem, że muszę znajomemu przesłać komplet opon, wezmę na pewno kuriera ale nie wiem jak je spakować? Folia? Może jakieś podpowiedzi jeśli jesteście bardziej zorientowani w temacie? Nigdy takie przesyłki nie nadawałam i nie wiem jak się za nią zabrać.
Chyba folia będzie najlepszym rozwiązanie. Ale przeczytaj jeszcze dokładnie na https://www.oponykurierem.pl/ , bo tutaj znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące wysyłki opon.