Strona 1 z 1

Jak zaparzać białą herbatę?

: 02 sie 2019, 21:12
autor: bahamamama
Jak najlepiej zaparzać białą herbatę?
Jest coś, co możecie doradzić na tym polu?
Tutaj https://www.tommycafe.pl/blog/17_biala- ... zenie.html widziałam stronkę, gdzie piszą sporo na ten temat.
Będę wdzięczna też za wskazówki od was.

Re: Jak zaparzać białą herbatę?

: 22 sie 2019, 21:16
autor: Modnakobieta
Myślę, że w diecie nie powinno zabraknąć zielonej herbaty. Ja w ciągu dnia piję naprawdę dużo herbaty i wody. Na https://nianling.pl/ znalazłam ostatnio kwitnącą zieloną herbatę. Po zaparzeniu wygląda przepięknie i świetnie smakuje.

Re: Jak zaparzać białą herbatę?

: 26 sie 2019, 12:33
autor: mariolle
Gdzie zazwyczaj kupujecie herbaty? Mnie koleżanka z pracy ostatnio poleciła ten sklep https://eherbata.pl/ i zastanawiam się nad zamówieniem kilku pozycji. Widziałam tam nie tylko białe herbaty, ale także czerwone czy zielone - wybór jest ogromny.

Re: Jak zaparzać białą herbatę?

: 28 sie 2019, 19:24
autor: Rodrick
Dzięki za takie sprawdzone porady. Ja kupuję tu białe herbaty bo po prostu smakuje mi najlepiej. Na pewno wypróbuję te porady.

Re: Jak zaparzać białą herbatę?

: 31 paź 2019, 9:24
autor: IrkaNil
Ja nigdy jeszcze takiej nie piłam jeśli już wybieram jakąś herbatę to zieloną i to od https://nianling.pl/ ze względu na bogaty skład, bardzo dobrą cenę i do tego skuteczne działanie. Jak znajdziesz chwilę to sprawdź co przygotowali i oczywiście spróbuj tych z różnymi dodatkami :)

Re: Jak zaparzać białą herbatę?

: 31 paź 2019, 10:25
autor: Werka
Białą herbata jest dobra, bardzo delikatna i zdrowa także. No i wymaga również odpowiedniego parzenia, w sieci można znaleźć informacje jak parzyć daną herbatę, zresztą na opakowaniach też jest to napisane