Strona 1 z 1

Wybór kasku na rower

: 27 sie 2019, 13:58
autor: Modnakobieta
Sport to zdrowie nie tylko dla dorosłych ale też dla dzieci. Dlatego , trzeba zadbać o odpowiedni strój i przede wszystkim kask. Z tego co widziałam tutaj https://portal.bikeworld.pl/artykul/por ... cka_wybrac można znaleźć informacje na temat tego jak taki kask dobrać. Wy dbacie o bezpieczeństwo ?

Re: Wybór kasku na rower

: 30 wrz 2019, 19:40
autor: adik356
Bezpieczeństwo to najważniejsza sprawa w jeździe rowerem. Trzeba zawsze pamiętac, że rower to też pojazd i trzeba nosic nie tylko kask, ale też dbac o stan techniczny roweru. Dobrze jest zwrócic uwagę na opony. Zobaczcie sobie może te z https://www.rowertour.com/c/71/opony-i-szytki .

Re: Wybór kasku na rower

: 09 lis 2019, 8:13
autor: Zuzzanna
W zasadzie to nie wiem, jak kask kupować, więc dzięki za wskazówki. Muszę sobie i dziecku kupić, ale na razie ważniejsze jest też dla mnie oświetlenie rowerowe. Sprawdzałam tutaj https://www.ceneo.pl/Oswietlenie_rowerowe i w zasadzie jest z czego wybierać. Problem tylko, czy uda mi się dokupić jedno i drugie jeszcze przed zimą.

Re: Wybór kasku na rower

: 29 lis 2019, 16:48
autor: Gonia25
Kask rowerowy już posiadam, ale za to niedawno rozpruły mi się rękawiczki. Dlatego rozglądam się za nową parą - https://stsklep.pl/785-rekawiczki-rowerowe ponieważ teraz bez rękawiczek bardzo szybko marzną ręce. Do tego również od trzymania kierownicy gołymi rękami mogą się robić mało przyjemne odciski.

Re: Wybór kasku na rower

: 09 gru 2019, 18:21
autor: Kamilla36
Najważniejsze jest aby kask pełnił swoją funkcję i był dopasowany