Strona 1 z 1

Microblading szkolenie

: 11 paź 2019, 21:42
autor: Bogumiła Rak
Microblading szkolenie kurs makijażu permanentnego, indywidualny kurs microblading metoda piórkowa, handtap brows, praktyczne ćwiczenia, nowe kompetencje, praktyczne umiejętności, możliwość wyboru. makijaż permanentny warszawa newlook's

Re: Microblading szkolenie

: 15 paź 2019, 11:42
autor: Sylwia
A skoro już o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia z firmą szkoleniową Kar Group? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://kursy-edu.net.pl/przykladowa-strona/ i zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Firma ta oferuje bowiem mnóstwo różnych szkoleń z najróżniejszych kategorii i branż, a większość z nich można odbyć on-line. Co Wy na to? :)

Re: Microblading szkolenie

: 26 paź 2019, 11:51
autor: ryba
Pan Krzysztof Majerski robi w Krakowie świetne szkolenia z makijażu permanentnego. Poczytaj o nim więcej, to jeden z najlepszych specjalistów w Krakowie, jak nie w Polsce nawet :) Teraz makijaż permanentny jest bardzo na czasie więc warto pomyśleć o wprowadzeniu takiej usługi do gabinetów.

Re: Microblading szkolenie

: 31 paź 2019, 18:42
autor: kora
Mnie też interesuje kurs makijażu permanentnego ponieważ chciałabym poszerzyć zakres swoich umiejętności. Tym bardziej że makijaz permanentny cieszy się obecnie ogromną popularnością i praktycznie każda kobieta decyduje się na takie rozwiązanie.

Re: Microblading szkolenie

: 13 lis 2019, 19:02
autor: Zdzisiek78
Witam,zastanawiam sie nad wybraniem odpowiedniej metody,jesli chodzi o makijaz permanentny. Co sądzicie o tym http://centrumpolaszek.pl ? Chętnie poznam Wasze opinie na temat microbladingu. Pozdrawiam.