Strona 1 z 1

Książki do angielskiego

: 17 lis 2019, 16:34
autor: heniutek
Jakiś czas temu coś mnie zainspirowało, by zacząć uczyć się angielskiego. Nie jest to łatwe, bo nie umiem się skupić w grupie. Zamówiłem więc książki do nauki angielskiego z https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html, jest to kilka fajnych pozycji i mam nadzieję, że uda mi się jak najszybciej je przerobić, co przełoży się na moje umiejętności lingwistyczne.

Re: Książki do angielskiego

: 17 lut 2020, 15:48
autor: Sylwia
A czy znacie jakieś dobre szkoły językowe, w których można zapisać się na kurs angielskiego? Ja trafiłam na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -mlodziezy na ofertę Szkoły Językowej ProfiLinuga, która jak widać organizuje takie kursy między innymi dla młodzieży. Co o tym sądzicie? Warto się tam zapisać?

Re: Książki do angielskiego

: 29 lut 2020, 18:46
autor: modnisia
Ja z kursów zrezygnowałam. Wolałam się uczyć w domowym zaciszu. Specjalnie do tego zamówiłam kilka książek przygotowujących do matury na https://www.taniaksiazka.pl/t/new-matura-success. Jestem bardzo zadowolona z tych opracować, wiele rzeczy jest bardzo dobrze opisanych przez co już czuję się bardziej przygotowania do matury niżeli jak chodziłam na korepetycje.

Re: Książki do angielskiego

: 24 mar 2020, 9:57
autor: orzeszek
Nauka języków obcych nie jest taka prosta jakby nam się wydawało. Wiadomo, że samemu w domu także możemy rozpocząć naukę gdyż są dostępne książki, ale jestem zdania że lektor zrobi to zdecydowanie lepiej. Dlatego też my zapisaliśmy się do szkoły Moose https://www.moose.pl/oddzial/oddzial-w- ... zie-uczymy o której słyszałam wiele dobrego. A w tej szkole nauczanie jest bardzo przyjemne no i odbywa się w przyjaznej atmosferze, a przede wszystkim w oparciu o nasze potrzeby i oczekiwania!