Strona 1 z 1

jaki projekt domu

: 25 lis 2019, 17:25
autor: Dolina
Treść posta Zastanawiam się nad wyborem projektu domu. Widziałam, ze https://www.mgprojekt.com.pl/ ma bardzo fajne prohekty i sporo nowości. Ktoś z was brał od nich projekt ?

Re: jaki projekt domu

: 06 gru 2019, 17:00
autor: kora
Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych znajdziecie w https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu ... azem-iu71/ Chciałabym aby dom stał się spójny z okolicą w której mieszkam i tutaj znalazłam właśnie taki projekt - szyty na moją miarę.

Re: jaki projekt domu

: 16 gru 2019, 7:47
autor: foxi
Ta tak , projekt domu jest najważniejszy, bo jak się dobrze do projektu przyłożymy to unikniemy wielu nieporozumień później. Najważniejszą zaś konstrukcją w nowym domu moim zdaniem jest dach i do tego zadania należy wybrać ekipę fachowców.Można też zastanowić się nad innowacyjną konstrukcją dachu https://mgdachy.pl/wiazary-dachowe/ - chodzi o wiązary dachowe.To bardzo trwała i znana w Europie zachodniej konstrukcja.

foria lubrykant

Re: jaki projekt domu

: 20 mar 2020, 12:06
autor: Zdzisiek78
Witam, zależy mi na domu marzeń, dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z usług architekta wnętrz. Co myślicie na ten temat? Czy wy przy projektowaniu swoich domów lub mieszkań korzystaliście z pomocy architektów ? https://citymeble.com/gdansk/architekci,46,pl.html Co o tym sądzicie?