Dentalcare.lit.pl opinie

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
Adriana1977
Posty: 6
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:44

Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Adriana1977 »

Cześć forumowicze! Jakie są Wasze opinie na temat gabinetu stomatologicznego Dentalcare w Brzegu? Chcę zapisać się na wizytę, ale bardzo boję się chodzić do dentysty. Szukam kogoś z odpowiednim podejściem do pacjenta.
Awatar użytkownika
Hubert_92
Posty: 8
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:28

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Hubert_92 »

W dentalcare pracują najlepsi specjaliści i podejście do pacjenta mają bardzo profesjonalne, więc nie musisz się obawiać 😊
Awatar użytkownika
florian
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:03

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: florian »

Dokładnie, moja opinia na ich temat jest bardzo dobra. Też bałem się chodzić do stomatologa, ale w dentalcare wszystkie zabiegi wykonują bezboleśnie i szybko. Dzięki temu pokonałem strach!
Awatar użytkownika
Kasieńka30
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:16

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Kasieńka30 »

Miałam w tej placówce leczenie kanałowe i cały cykl wizyt wspominam dobrze. Stomatolog ma zaawansowany sprzęt, dzięki czemu czas zabiegu był krótszy. Bardzo pozytywnie ich oceniam.
Awatar użytkownika
Zaneta
Posty: 10
Rejestracja: 03 mar 2019, 23:19

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Zaneta »

Najlepiej wejdź na ich stronę dentalcaer.lit.pl i poczytaj o tym, jaki innowacyjny sprzęt mają i w jakich dziedzinach stomatologii się specjalizują. Wtedy zyskasz pewność, że idziesz do specjalistów, którzy znają się na rzeczy. Osobiście mam na ich temat bardzo pozytywną opinię.
Awatar użytkownika
Zoja-76
Posty: 9
Rejestracja: 04 kwie 2019, 0:39

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Zoja-76 »

Gabinet czysty, schludny, nowoczesny. Dentysta bardzo miły, profesjonalny. Cały zabieg wykonany bezboleśnie.
Awatar użytkownika
Roma
Posty: 18
Rejestracja: 27 lut 2019, 17:24

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Roma »

Nie masz się czego bać! W dentalcare zabiegi wykonują jak najmniej boleśnie i mają indywidualne podejście do pacjenta. Dla mnie było to dużym plusem.
Awatar użytkownika
Lara
Posty: 7
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:25

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Lara »

Dentalcare to zdecydowanie najlepszy gabinet w okolicy miasta Brzeg. Byłam już w wielu gabinetach, ale tylko w nim opieka nad pacjentem jest na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 13
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Sabrina »

Moja opinia o tym gabinecie jest bardzo dobra. Wysoka jakość usług, a ceny przystępne. Widać, że pracują tam osoby z powołania.
Awatar użytkownika
Konwalia
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:06

Re: Dentalcare.lit.pl opinie

Post autor: Konwalia »

Chodziłam tam na zabiegi z leczenie protetycznego. Dzięki temu teraz mogę cieszyć się świetnie wykonanym mostkiem. Jak najbardziej polecam, aż znowu mam ochotę się uśmiechać 😉.
ODPOWIEDZ