Laserowa korekcja wzroku

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
LalkaPrusa
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:41

Laserowa korekcja wzroku

Post autor: LalkaPrusa »

Hej;) Piszę z takim zapytaniem, czy któraś z Was miała może laserową korekcję wzroku ? Nosze okulary od 13 roku życia i nie ukrywam, ze bardzo chciałabym sie ich pozbyć. Wada na szczeście mi się juz nie pogarsza, mam -4 OL i -5 OP. Czytałam bardzo wiele pozytywnego na temat laserowej korekcji wzroku Lentivu w Optegrze. Mieszkam w Warszawie i to tutaj bym chciała miec ten zabieg. Może któraś pomoże ?
Awatar użytkownika
nikolaz
Posty: 10
Rejestracja: 19 lip 2019, 17:58

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: nikolaz »

Podbijam bo też jestem zainteresowana
Awatar użytkownika
zofia333
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:36

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: zofia333 »

Hej, lentivu tak na dobrą sprawę, jest to chyba najlepsza metoda laserowej korekcji wzroku. Warunkiem koniecznym aczkolwiek niewystarczającym jest fakt ukończenia 21 lat. To po pierwsze. Są badania kwalifikacyjne. Jesli się nie zakwalifikujesz, to wtedy Optegra zwraca Ci pieniądze. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wtedy zabieg trwa około 15-20 minut. bardzo miła atmosfera, krótki okres rekonwalescencji. Jestem po tym zabiegu od roku czasu, jak coś to pisz jeszcze jak bedziesz mieć jakies pytania ;)
Awatar użytkownika
pilka
Posty: 116
Rejestracja: 31 sty 2019, 17:04

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: pilka »

W Warszawie w szpitalu Medicover masz najlepszy laser do takiej korekcji. Ja bym na to patrzyła. I kilka możliwości, korekcję bezdotykową także wykonują. kumpela też szukała miejsca i u nich robiła, zadowolona bardzo. I z warunków jakie są, samej korekcji i opieki okołozabiegowej.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Sylwia »

Mnie również męczyło noszenie okularów i planowałam taką laserową korekcję wzroku. Okazało się jednak, że jest ona dla mnie za droga :( Na szczęście znalazłam alternatywne rozwiązanie - soczewki kontaktowe. W sklepie internetowym https://mylenshop.com/ udało mi się je zamówić za naprawdę nieduże pieniądze, więc polecam tam zajrzeć ;)
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Zdzisiek78 »

Ja miałam w tym roku, wiosną. Robiłam w klinice https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku . Polecam, sam zabieg jest bezbolesny. Rekonwalescencja przebiegała szybko i bezproblemowo. Od razu po zabiegu widziałam to czego wcześniej bym nie zauważyła.

kapłani w diecezji tarnowskiej
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 544
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: tormund92 »

Uważam, iż laserowa korekcja wzroku to dobry pomysł pod warunkiem, że macie dobrego lekarza, który odpowiednio was poprowadzi. Polecam wam stronkę lekarze bez kolejki, gdzie znajdziecie lekarza i sporo inf0ormacji na przykłd na temat - ból serca. Moim zdaniem bardzo przydatna stronka.
Awatar użytkownika
LalkaPrusa
Posty: 39
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:41

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: LalkaPrusa »

zofia333 pisze: ↑13 sie 2019, 13:20 Hej, lentivu tak na dobrą sprawę, jest to chyba najlepsza metoda laserowej korekcji wzroku. Warunkiem koniecznym aczkolwiek niewystarczającym jest fakt ukończenia 21 lat. To po pierwsze. Są badania kwalifikacyjne. Jesli się nie zakwalifikujesz, to wtedy Optegra zwraca Ci pieniądze. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wtedy zabieg trwa około 15-20 minut. bardzo miła atmosfera, krótki okres rekonwalescencji. Jestem po tym zabiegu od roku czasu, jak coś to pisz jeszcze jak bedziesz mieć jakies pytania ;)
No ja mogłam spokojnie już następnego dnia pójść na spacer więc mega spoko ;) To na pewno. I nie miałam żadnego zespołu suchego oka.
Awatar użytkownika
Ingga21233
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2019, 20:59

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Ingga21233 »

W pierwszej kolejności musisz przejść kwalifikację, bez tego ani rusz. Jeżeli chodzi jednak o warszawską Optegrę to śmiało możesz się tam udać. To bardzo profesjonalna klinika. Nie musisz się niczego obawiać.
Awatar użytkownika
Kasia9221
Posty: 37
Rejestracja: 31 sty 2019, 21:37

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Kasia9221 »

Ingga21233 pisze: ↑27 lut 2020, 22:26 W pierwszej kolejności musisz przejść kwalifikację, bez tego ani rusz. Jeżeli chodzi jednak o warszawską Optegrę to śmiało możesz się tam udać. To bardzo profesjonalna klinika. Nie musisz się niczego obawiać.
Też polecam Optegrę, a konkretnie ich poznański oddział, bo to właśnie tam miałam zabieg laserowej korekcji wzroku metodą Lentivu. Zabieg wykonywała u mnie dr Barbara Czarnota-Nowakowska, którą serdecznie polecam. Bardzo dobra specjalistka i przemiła kobieta.
Awatar użytkownika
zofia333
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:36

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: zofia333 »

A w ogóle to moja siostra sie wybiera teraz na zabieg, i trafiła na super promocje tutaj, gdzie wizyta kwaliifkacyjna jest za 0 zł ;) cena kwalifikacji jest odliczana od ceny zabiegu. stąd ta cena za 0 zł ;)
KKamilaPół

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: KKamilaPół »

Promocję na kwalifikację za 0 zł przy zabiegu mają też bodajże w Optegrze. Optegra to sieć klinik, mają kilka w Polsce, zobacz sobie.
Mąrgaretka

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Mąrgaretka »

Miałam zabieg w tej klinice a dokładniej w Optegrze w Szczecinie u pani dr Estery Igras. pani doktor bardzo kompetentna, wszystko tłumacyzła jak przebiega zabieg ;)
WiktoriaŚ

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: WiktoriaŚ »

Mąrgaretka pisze: ↑20 gru 2020, 23:35 Miałam zabieg w tej klinice a dokładniej w Optegrze w Szczecinie u pani dr Estery Igras. pani doktor bardzo kompetentna, wszystko tłumacyzła jak przebiega zabieg ;)
potwierdzam, to złota kobieta! dzięki niej ja też pozbyłam się wady wzroku, teraz żyje mi się dużo lepiej, bo ja do soczewek nie mogłam się przekonać a okulary to średnia wygoda przy dużej wadzie
Śnieżka

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: Śnieżka »

Laserowa korekcja wzroku jest zabiegiem bardzo indywidualnym. U jednych da się całkowicie wadę usunąć , u innych tylko ją zniwelować, co podkreślają specjaliści w klinice https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku . Co niezwykle istotne - zabieg korekcji jest bezbolesny. - przeprowadzany jest w trybie ambulatoryjnym, w znieczuleniu miejscowym. Pobyt na sali zabiegowej to kilkanaście minut, a łączny czas spędzony w centrum to około 2-3 godziny. Po tym czasie można normalnie wrócić do domu. Dzięki niezwykle nowoczesnym technologiom ryzyko powikłań jest bardzo niskie, a czas powrotu do pracy i zajęć krótki.
IzaKóna

Re: Laserowa korekcja wzroku

Post autor: IzaKóna »

KKamilaPół pisze: ↑31 paź 2020, 18:38 Promocję na kwalifikację za 0 zł przy zabiegu mają też bodajże w Optegrze. Optegra to sieć klinik, mają kilka w Polsce, zobacz sobie.
Ja sie wybieram tutaj ;) jestem po badaniach kwaliifkacyjnych i mam sie bardzo dobrze ;) A zabieg bedę miała u pani dr Edyty Sacha w Krakowie
ODPOWIEDZ