Zaszycie alkoholowe

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Józka

Zaszycie alkoholowe

Post autor: Józka »

Z tego co dotychczas udało mi się dowiedzieć, wszywka alkoholowa wykazuje największą skuteczność, jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu. Najwięcej osób decyduje się na terapię, jednak nie jestem przekonana, że forma ta pomoże osobie w ciągu alkoholowym, której stan jest naprawdę poważny. A może znacie jeszcze inne rozwiązania?
iwo

Re: Zaszycie alkoholowe

Post autor: iwo »

Mnie od razu na myśl przychodzi tzw. wszywka alkoholowa. Esperal jest lekiem wszywanym pod skórę, który hamuje rozkład alkoholu etylowego w organizmie. Dzięki Esperalowi wiele osób zaprzestało nałogowego picia alkoholu. Jeśli chcesz bardziej zagłębić się w ten temat, to polecam - https://esperalkrakow.com/esperal-chrza ... rg-bochnia. Zaszycie alkoholowe odbywa się podczas jednego zabiegu. W trakcie jego trwania podawane jest znieczulenie miejscowe, dzięki czemu osoba poddawana temu zabiegowi nie musi być hospitalizowana.
ODPOWIEDZ