Zdrowie psychiczne

Zdrowie to podstawa, dlatego tutaj dzielimy się skutecznymi poradami i metodami na zdrowy, silny organizm. Masz sprawdzone patenty, którymi możesz się podzielić? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
engina
Posty: 11
Rejestracja: 25 maja 2020, 1:57

Zdrowie psychiczne

Post autor: engina »

Korzystacie z pomocy specjalistów z poradni zdrowia psychicznego? Ja uważam, że naprawdę żyjemy w trudnych czasach, ciągle na wysokich obrotach, więc zdarzają się sytuacje, że każdy z nas potrzebowałby takiej pomocy. Świetny miejscem jest Poradnia Salomon http://www.poradniasalomon.pl/psychoter ... ualna-lodz w Łodzi na pewno jedno z lepszych tego typu miejsc.
Awatar użytkownika
Mize6rie
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 1:03

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Mize6rie »

wiele osób ma teraz z tym problem.
-
Serwis saeco Warszawa : Darkcoffee.pl
Awatar użytkownika
MALLORY
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2020, 15:13
Lokalizacja: Nidzica

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: MALLORY »

najważniejsze by zdecydowac się na terapię i znaleźć TAKIEGO lekarza który będzie dla was dobry.
Żaklina

Re: Zdrowie psychiczne

Post autor: Żaklina »

Zdrowie psychiczne jest równie ważne jak zdrowie naszego ciała. Każdy kto twierdzi inaczej widocznie nigdy nie miał konieczności uzyskania pomocy od specjalisty. Ja od dziecka dostawałam napadów histerii będąc w małych pomieszczeniach. Skutecznie uprzykrzało mi to dorosłe życie gdyby nie pomoc psychoterapeuty ze Śródmieścia w Warszawie to dalej nie wiedziałabym jak sobie radzić będąc w takiej sytuacji.
ODPOWIEDZ