Jak dobrać dżinsy do figury?

Słowo dżinsy pochodzi z języka angielskiego. Spodnie zostały zaprojektowane w XIX wieku w Stanach Zjednoczonych. przez Leviego Straussa. Początkowo przeznaczone były dla górników i farmerów. Występują najczęściej w barwie niebieskiej. Wzór z XIX wieku przetrwał do dzisiejszych czasów.

Dżinsy są bardzo popularnymi spodniami noszonymi na co dzień. Istotne jest właściwe dobranie spodni do sylwetki, aby ukryć niedoskonałości figury. Na przykład dżinsy o prostych nogawkach zaliczone są do najbardziej popularnych. Pasują do każdej osoby niezależnie od figury. Szczególnie polecane są dla osób posiadających grube łydki i szerokie biodra. Dzięki tym spodniom możemy optycznie wydłużyć nogi. Wówczas spodnie powinny mieć jednolity i ciemny kolor. Dla osób posiadających brzuszek przeznaczone są spodnie o podwyższonym stanie. Innym rodzajem dżinsów są rurki. Bardzo dobrze wyglądają u osób szczupłych i posiadających proporcjonalną sylwetkę. Rurek nie powinny zakładać osoby o grubszych udach. Kolejnym rodzajem spodni są dzwony. Powinny być wybierane przez osoby wysokie. Idealnie nadają się jeśli chcemy ukryć szerokie biodra i uda. Spodnie te zakrywają obuwie. Spodnie boyfriendy posiadają szerokie i proste nogawki, a także obniżony krok. Dżinsów tych nie powinny nosić osoby niskie. Polecane są dla osób wysokich i szczupłych. Dżinsy typy boot cut są bardzo podobne do dzwonów. Rozszerzenie występuje na linii kolan. Nie powinny ich nosić osoby o masywnych udach. Polecane są za to osobom z grubszymi łydkami.

2 komentarze Dodaj komentarz

 1. Andżelika napisał(a):

  Ja zawsze kupuję dżinsy z wysokim stanem. Dzięki temu dobrze się czuję w takich spodniach. Polecam wszystkim, to bardzo wygodne.


  http://davidts24.pl/

  1. Jolanta napisał(a):

   Teraz dżinsy z wysokim stanem są bardzo modne dlatego sprawę masz dość ułatwioną 🙂 Możesz je dostać praktycznie wszędzie.


   http://opak-fol.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *