Nowe ciuchy na poprawę samopoczucia

Masz pełną szafę ubrań i wciąż nie wiesz, co na siebie włożyć? Ciuchy wysypują Ci się z szuflad, a jednak wszystkie wydają się nieodpowiednie, źle dopasowane i niemodne? Najwyższa pora, żeby pomyśleć o zmianie garderoby.

Ubrania mają to do siebie, że po jakimś czasie się niszczą. Każdy chce mieć porządne, modne ciuchy, w których będzie wyglądać zjawiskowo, ale niestety bluzki, które kilka lat wcześniej olśniewały Twoich znajomych i wzbudzały w nich zazdrość, po latach prania zwyczajnie się zniszczyły. Dlatego trzeba co jakiś czas wybrać się na zakupy i uzupełnić szafę o nowe ciuchy. W centrach handlowych znajdziesz wiele sklepów z ubraniami, w których znikniesz na długie godziny, skutecznie uzupełniając zapach ubrań o nowe, doskonale układające się ciuchy, dzięki którym ponownie będziesz gwiazdą w towarzystwie.

A co zrobić ze zużytymi ubraniami? Rozwiązań jest wiele. Ciuchy, które nie są dziurawe i zbytnio poniszczone możesz zapakować i wrzucić do kontenera, z którego zostaną zabrane i oddane potrzebującym. Bardziej zniszczone możesz nosić po domu. To, że ciuchy przestały nadawać się, by pokazywać się w nich publicznie, nie oznacza, że nie spełnią swojej roli jako wygodne niedzielnie przebranie na leniwy dzień na kanapie. A najbardziej poniszczone ciuchy, których już nie da się nosić w żadnych okolicznościach, możesz zawsze pociąć na szmatki i wykorzystywać do wycierania rozlanych napojów czy mycia podłóg. Dla wszystkich zużytych ubrań znajdzie się dobre zastosowanie. Jeśli więc czujesz, że nadeszła pora, by zmienić ciuchy na nowe, nie zwlekaj, jeszcze nie raz sobie za to podziękujesz!

7 komentarzy Dodaj komentarz

 1. Ola napisał(a):

  Ja raz na kilka miesięcy spotykam się ze znajomymi i robimy wielką wymianę ciuchów! Super sprawa 🙂 i jaka pożyteczna!

 2. Magda napisał(a):

  Ja tez tak robię, tylko razem z siostrą, mamą i ciotką, wszystkie jesteśmy podobne i wymieniamy się różnymi elementami, odświeżając tym samym swoja garderobę

 3. asia napisał(a):

  a ja nie mam za bardzo takich koleżanek, które miałyby podobne figury do mojej :-p więc oddaje do domów pomocy samotnym matkom ubrania, a sobie kupuję nowe

  1. Gosia napisał(a):

   Polecam Ci pchli targ. Ja latem jeżdżę co tydzień w niedzielę i sprzedaję swoje ubrania czy buty, których nie noszę. To świetna opcja, zawsze parę groszy mi się zwróci.

 4. Marysia napisał(a):

  Kupowanie ciągle nowych ubrań jest trochę bez sensu. Głównie dlatego, że pojemność szafy też jest ograniczona, a wyrzucać ubrania to trochę głupie rozwiązanie.

 5. Artur napisał(a):

  Ja jestem facetem i lubię kupować sobie nowe ubrania. Nie wiem czy na poprawę samopoczucia ale jak tylko widzę, że mam pustki w szafie to jadę do sklepu.


  http://rowerplus.pl/

 6. Joanna napisał(a):

  Czasem kupię sobie jakąś sukienkę na poprawę humoru. Ale prawda jest taka, że ta sukienka potem leży w szafie i nawet nie mam gdzie jej założyć 🙂


  http://mobilereklamowe.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *